Na proštenje Plavi Jedinstvu priredili golijadu

Da je voda došla do grla Plavima i da utakmica na proštenje je biti ili ne biti, dalo se naslutiti već  početkom tjedna kada dolazi do trenerske smjene na klupi Plavih. Umjesto trenera-igrača Brune Mesarića klupu je preuzeo g. Vladimir Pavleković-Črni.

Plavi su krenuli furiozno od prve minute, jer već 3. minuti  nakon prodora Kovača koji je srušen  u 16-tercu od strane dvojice gostujućih igrača dolaze u vodstvo od 1:0  iz kaznenog udarca kojeg  je izveo Tomica Nerer. Već u sljedećoj akciji  u 4. minuti nakon greške gostujuće obrane Plavi  povisuju vodstvo  na 2:0. Strijelac je opet T. Nerer.

Igra se dalje umrtvila, a gosti lagano pritišću te nakon nesporazuma domaćih igrača Lisjak u 24. minuti loptu šalje u vlastitu mrežu.  S dva zgoditka u 32. i 43. minuti   Aleksandar  Novak povisuju na 4:1, te se tim rezultatom odlazi na odmor. U fer i korektnoj utakmici sa samo jednim žutim kartonom, uz odličnu sudačku dvojku (na žalost) pred oko 250 gledatelja.

U 79. minuti svojim trećim pogotkom na utakmici točku na i stavlja kapetan domaćina Tomislav Nerer te postavlja i konačni rezultat utakmice od 5:1.

Druga međimurska liga Skupina „B“, Peklenica, 07. 10. 2018., 8. kolo

Plavi – Jedinstvo/NSD/     5:1 (4:1)

Suci: Goran Koprivec,  Danijel Kočila

Delegat: Tomislav Šoltić

Strijelci: 1:0 3′ Nerer (KU), 2:0 4′ Nerer, 2:1 24′ Lisjak/AG/,  3:1 32′ Novak, 4:1 43′ Novak, 5:1 79′ Nerer

Gledatelja: 250

PLAVI: Polanec, Zadravec, Goričanec (65′ Sakač), Drk, Kovač (78′ Mesarić), Vugrinec (58′ Antoković), Nerer, Erdelja (74′ Tuksar), Srnec (69′ Šoltić) Lisjak pričuve: Tuksar, Sakač, Antoković, Šoltić, Mesarić,  trener: Vladimir Pavleković

JEDINSTVO(NSD): Kregar, Grabar (74′ Zanjko), Tarodi (73′ Grudić), Popović, Tomašić, Hlapčić, Rodrigues, Assuncao, Poipović (46′ Srnec), L. Kregar (54′ Kralj )pričuve: Moharić, Zanjko, Kralj, Grudić, Srnec,  trener: Izet Terzić