Mura nemilosrdna prema Strahonincu

U utakmici s vrlo dobrom ekipom StrahonincaMura je sve dileme oko pobjednika riješila već u prvom dijelu susreta. Oko 120 gledatelja vidjelo je  vrlo dobru  igru obiju ekipa, u kojoj je domaćin bio bolji i efikasniji.

Sve je po goste krenulo u krivom smjeru već u 17. minuti kada igrač s brojem 17  Saša Varga dovodi ekipu Mure  u vodstvo od 1:0.

Nije dugo trebalo pa da domaćini „podebljaju“ svoje vodstvo. Desetak minuta kasnije  u 28. minuti utakmice najbolji strijelac domaćina Ivica Telebuh povećava vodstvo domaćina na 2:0.

Do kraja prvog dijela utakmice Saša Varga svojim drugim zgoditkom u 42. minuti  postavlja konačnih 3:0 u prvom dijelu utakmice.

Očito da je sve već bilo riješeno u prvom dijelu utakmice, pa se u nastavak ušlo nešto mirnije te  su mreže mirovale sve do  86. minute utakmice kada Mura postiže preko Tina Hačeka još jedan zgoditak i postavlja konačnih  4:0.

Vele Muraši da su postigli još  jedan zgoditak, kada se lopta odbila od  prečke iza gol linije gostujućeg vratara, ali suci na njihovu žalost to nisu primijetili. No nakon tako lijepe i uvjerljive pobjede, tko će gledati na  jednu takvu situaciju. Ovom pobjedom Mura se probila na  četvrto mjesto prvenstvene ljestvice ispred ekipe Strahoninca s istim brojem bodova, 24, ali boljim omjerom zgoditaka.

Do kraja jesenskog dijela natjecanja Muri su preostale još dvije utakmice. Prvo  u 14. kolu gostuje kod ekipe Pobjede iz G. Hrašćana, a za kraj u posljednjem kolu poslastica na SRC „Radovan Oletić – Ratko“ kada u goste dolazi ekipa Bratstva iz Savske Vesi.