MURA DVA PUTA GUBILA, ALI NIJE IZGUBILA

Mura se sa  bodom osvojenim u srazu sa ekipom Omladinca iz Mačkovca popela na visoko peto mjesto na ljestvici sa 42. boda  isto kao što ima i  četvrto plasirani Hajduk iz Brezja, ali  sa nešto boljim omjerom golova.

01

Dva puta se Mura vraćala iz negativnog rezultata i na kraju došla do boda. Gosti su poveli u12. minuti zgoditkom Dokleje. 0:1 bilo je sve do  40. minute, no tada sudac Mesarić opravdano pokazuje na kazneni udarac, a siguran realizator  bio je Ivica Telebuh te poravnava rezultat na 1:1.

02

U drugom dijelu utakmice nastavlja se ravnopravna igra no gosti ponovo prvi postižu zgoditak i to u 69.minuti preko Škvorca za vodstvo od 1:2. Ipak Mura poravnava u 80.minuti na 2:2 preko Bistrovića koji je u igru ušao u 72.minuti.

03

Prema delegatu utakmice Šoltiću spornih situacija na utakmici nije bilo, iako su gosti tražili kazneni udarac u 55.minuti no sudac Mesarić imao je drugačije mišljenje od njih i opravdano ga nije sudio. U slijedećem kolu Mura gostuje kod ekipe Pobjede u G.Hrašćanu.