MLADOST SELNICA DO BODA U NOVOJ OPREMI

Šezdesetak gledatelja pratilo je utakmicu Mladosti i Drave iz Kuršanca. Prisustvovali su vrlo dinamičnoj utakmici sa nekoliko spornih trenutaka,  no prema viđenju delegata Dine Jambrovića ničeg spornog nije bilo. Dakle sve odluke sudaca bile su točne i regularne.

IMG_3433

Gosti prvi dolaze u vodstvo u 41. minuti zgoditkom Leona Jelenića te se rezultatom 0:1 odlazi na odmor . Domaćini se ne predaju te  u 73. minuti Emil Kočila postiže zgoditak za domaćina  i poravnava na 1:1, što je ujedno bio i konačan rezultat utakmice.

IMG_3419

Još jedna interesantnost bila je da su čak trojica igrača dobila crvene kartone i to dva kod domaćina, Daniel Murković u 81.minuti i Emil Kočila u 86.minuti , a kod gostiju Marin Zanjko  također u 86.minuti.

IMG_3429

Mladost  je očito krenula u novi i intenzivniji razvoj kluba, nedavno su svoje najmlađe nogometaše opremili kompletnom novom opremom, a sada  na red su došli seniori te su se i oni kompletirali sa novom opremom . Veliku pomoć u opremanju imali su sponzori i  to: Alpro Šardi , Frama, Murs-Ekom , DIZ-CNC ,Strojokop Debelec , Caffe bar 66 , Chip ,Elektromont. Iz kluba  si i ovim putem najljepše zahvaljuju svim sponzorima te  se ujedno zahvaljuju i Općini Selnica te načelniku Vičeviću na pomoći koju pruža klubu.

Na kraju utakmice učesnici su počastili odličnim grahom iz  kulinarskog umijeća klupskih kuhara.

974c7b20-c076-400d-a9f5-fe4b3fb3414a

MLADOST /S/ – DRAVA /K/       1:1 (0:1)

3.ML   22.kolo.    15.05.2016.god.                            IGRALIŠTE Mladost Selnica

Suci ; Vedran Hrušoci , Karlo KLobučarić                 Delegat: Dino Jambrović

Strijelci : 0:1 41. Jelenić 1:1 73.Kočila