MLADOST I DINAMO IGRALI U TRILERU PUNOM OBRATA

Utakmicu sa puno zgoditaka čak 8, imali su prilike vidjeti gledatelji u nedjelju u Selnici. Nažalost skupio ih se veoma mali broj negdje oko 20-tak što Selničanima svakako ne služi na čast. Bilo bi lijepo podržati dečke koji ulažu puno svog truda i slobodnog vremena kako bi čim više i bolje prezentirali svoje mjesto i Općinu. Kada još spomenemo da  se to događa u tjednu kada se održavaju Dani Općine Selnica još nas više čudi tako mali broj gledatelja. Ni moguće druge manifestacije koje su se odvijale nisu izgovor. No ostavimo to samim mještanima Selnice  i pogledajmo što se događalo na utakmici koja je mogla zadovoljiti sve one koji vole malo hičkokovskog nogometa.

07

Dobro su domaćini otvorili utakmicu i već u 14.minuti imali vodstvo od 2:0, strijelci 5. minuta Tomašić i 14. Kočila. No da će to biti utakmica sa puno zgoditaka pokazali su gosti smanjivši u 21. minuti na 2:1 preko Tkalčeca. Domaćin ne posustaje  i povećava svoje vodstvo n 3:1 u 34. minuti zgoditkom Hertarića. Tim rezultatom odlazi se na odmor .

Gosti kao da su se na poluvremenu napunili adrenalinom jer slijedi potpuni preokret. Sa tri zgoditka za redom  u 49.min. Kovačića , 59.Majetića i 67. Mošmondora od velikog zaostatka dolaze do vodstva od 3:4.

06

Kako ipak sve  ne bi završilo tragično po domaćina pobrinuo se svojim zgoditkom u 70. min. Saša Žerjav te postavlja konačni rezultat od 4 :4. Delegat utakmice Vlahek smatra da sudac iako sa samo jednim pomoćnim sucem nije imao nikakvih grešaka , iako su se iz i drugog tabora žalili na taj segment suđenja, Bilo je malo više  nervoze u završnici , ali je sve u svemu utakmica bila fer i korektna.