- Međimurska liga 17. kolo
Hodošan – Podturen 2:0 , Centrometal – Graničar (K) 1:1, Polet (P) – Dubravčan 1:1, Kraljevčan 38 – Spartak 3:1,
Naprijed – Trnava 0:1, Sloga (Š) – BSK 1:1,Trnovec – Bratstvo (J) 2:1, Jedinstvo (GM) – Galeb 2:3
1. | Centrometal | 17 10 4 3 | 37:17 | 34 |
2. | Dubravčan | 17 10 4 3 | 35:26 | 34 |
3. | Graničar (K) | 17 10 2 5 | 36:27 | 32 |
4. | Polet (P) | 17 9 2 6 | 48:37 | 29 |
5. | BSK | 17 7 7 3 | 32:26 | 28 |
6. | Hodošan | 17 9 0 8 | 32:32 | 27 |
7. | Trnava | 17 8 2 7 | 20:22 | 26 |
8. | Trnovec | 17 7 3 7 | 25:24 | 24 |
9. | Bratstvo (J) | 17 6 5 6 | 42:39 | 23 |
10. | Galeb | 17 6 3 8 | 31:30 | 21 |
11. | Sloga (Š) | 17 6 3 8 | 38:40 | 21 |
12. | Jedinstvo (GM) | 17 5 5 7 | 32:32 | 20 |
13. | Naprijed | 17 6 2 9 | 35:40 | 20 |
14. | Podturen | 17 6 1 10 | 25:37 | 19 |
15. | Spartak | 17 5 1 11 | 29:45 | 16 |
16. | Kraljevčan 38 | 17 3 2 12 | 18:41 | 11 |
- Međimurska liga – Skupina A 17.kolo
Draškovec-Geothermae – Croatia 7:0 Budućnost (P) – Drava (DM) 0:0, Borac PMP – Vidovčan 1:4, Radnički – ČSK 2:1, Međimurje-Čakovec – Bratstvo (P) 1:4, Mladost (D) – Jadran 2:2, Mladost (I) – Borac (DH) 6:2
1. | Draškovec | 16 12 3 1 | 55:9 | 39 |
2. | Vidovčan | 16 11 2 3 | 49:21 | 35 |
3. | Jadran | 16 11 1 4 | 31:16 | 34 |
4. | Omladinac (DS) | 15 10 1 4 | 28:25 | 31 |
5. | ČSK | 16 8 4 4 | 40:23 | 28 |
6. | Budućnost (P) | 16 9 1 6 | 31:23 | 28 |
7. | Croatia | 16 8 3 5 | 31:20 | 27 |
8. | Drava (DM) | 16 8 2 6 | 35:26 | 26 |
9. | Mladost (D) | 16 6 5 5 | 24:22 | 23 |
10. | Radnički | 15 4 4 7 | 22:25 | 16 |
11. | Mladost (I) | 16 4 3 9 | 19:32 | 15 |
12. | Borac (DH) | 16 3 4 9 | 22:40 | 13 |
13. | Borac PMP | 16 3 3 10 | 29:41 | 12 |
14. | Bratstvo (P) | 16 3 0 13 | 24:61 | 9 |
15. | NŠ Međimurje-Čakovec | 16 0 2 14 | 11:67 | 2 |
- Međimurska liga – Skupina B, 19. kolo
Bratstvo (SV) – Hajduk (B) 4:0 , Vučetinec – Omladinac (M) 2:1, Sokol – Sloboda (S) 1:2, Strahoninec – Pobjeda 3:1, Sloboda (M) – Hajduk (Š) 2:1,
Mali Mihaljevec – Zasadbreg 77 3:1, Budućnost (M) – Mura 1:1, Venera PMP – Plavi 2:1
1. | Venera PMP | 18 14 2 2 | 45:21 | 44 |
2. | Strahoninec | 18 11 3 4 | 37:18 | 36 |
3. | Bratstvo (SV) | 18 10 4 4 | 43:22 | 34 |
4. | Sokol | 18 10 3 5 | 49:35 | 33 |
5. | Hajduk (Š) | 18 9 4 5 | 28:20 | 31 |
6. | Vučetinec | 18 9 2 7 | 37:37 | 29 |
7. | Budućnost (M) | 18 7 6 5 | 39:34 | 27 |
8. | Sloboda (S) | 18 7 4 7 | 36:32 | 25 |
9. | Mali Mihaljevec | 18 7 4 7 | 45:42 | 25 |
10. | Plavi | 18 6 6 6 | 37:35 | 24 |
11. | Pobjeda | 18 7 3 8 | 30:34 | 24 |
12. | Hajduk (B) | 17 7 0 10 | 29:39 | 21 |
13. | Sloboda (M) | 18 6 2 10 | 32:44 | 20 |
14. | Zasadbreg 77 | 18 3 8 7 | 26:32 | 17 |
15. | Omladinac (M) | 18 4 2 12 | 32:55 | 14 |
16. | Donji Koncovčak | 17 3 4 10 | 23:47 | 13 |
17. | Mura | 18 2 3 13 | 19:40 | 9 |
(Miljenko Dovečer, foto: Facebok NK Graničar Kotoriba)