Međimurje u Zagrebu svladalo HAŠK

I u trećoj kontrolnoj utakmici trener Kristić dao je prigodu svim igračima koje ima na raspolaganju. Bolju igru protiv zagrebačkog trećeligaša okrunili su u 38. minuti. Na sredini terena Ceraj je presjekao loptu domaćinu i poslužio novo pojačanje u redovima Međimurja, Ivančića, koji s desetak metara pogađa za 0:1. U drugom dijelu nešto življa igra s nekoliko prigoda čakovčana, ali rezultat ostaje nepromijenjen.

Sastav :

1. poluvrijeme: Koprić, Zanjko, Novoselec, Knezović, Zeljko, Ceraj, Ikić, Marić, Ivančić, Patafta, Šimičić

2. poluvrijeme: Bulić, Hlišć N., Ptiček, Novak, Brcković, Hajdinjak, Malenović, Lesar, Rališ, Cimerman, Hlišć S.

Ekipa se polako kompletira i ovih dana je pojačana  s dva nova igrača. Klubu su pristupili krilni napadač Kruno Ivančić bivši mladi reprezentativac Hrvatske , dosadašnji član Aluminija  i Damir Zeljko lijevi bočni koji dolazi iz Nafte.

Slijedeći test i najjaču utakmicu do sada, igrači Matije Kristića imaju u subotu 20. srpnja protiv mađarskog drugoligaša Siofoka.  Utakmica se igra na igralištu Poleta u Pribislavcu u s početkom u 18 sati.

(Tekst i foto: Miljenko Dovečer)