MALONOGOMETNO ZIMSKO PRVENSTVO MEĐIMURJA – IZ MURSKOG SREDIŠĆA SAMO JEDNA EKIPA

32.malonogometno zimskog prvenstva Međimurja  unatoč svake godine sve manjem broju momčadi, prošle ih je bilo 48, a ove 44, ipak će se odigrati.

Utakmice će se igrati u Nedelišću, dvorana Aton i u Prelogu dvorana osnovne škole.

Seniorskih momčadi je 24, veteranskih 12 i pionirskih 8.

No, smanjene su novčane nagrade u sve tri kategorije i one sad iznose ukupno 17.800,00 kuna. Po kategorijama je to ovako:
SENIORI

  1. mjesto: 9.000,00 kuna
  2. mjesto: 4.000,00 kuna
  3. mjesto: 1.000,00 kuna
  4. mjesto: pehar

VETERANI

  1. mjesto: 1.500,00 kuna
  2. mjesto: 800,00 kuna
  3. mjesto: pehar
  4. mjesto: pehar

PIONIRI

  1. mjesto: 1.000,00 kuna
  2. mjesto: 500,00 kuna
  3. mjesto: pehar
  4. mjesto: pehar

Natjecanje po skupinama započinje 26.12.2014.

 
SPORTSKA DVORANA ATON – NEDELIŠĆE

PIONIRI

SKUPINA – A      
1 ARMIRAČKI OBRT CILAR – Mursko Središće
2 NK NEDELIŠĆE
3 AUTO GRANDY – Strelec
4 ŠN SVETI JURAJ NA BREGU

SKUPINA – B
1 ŠN SVETI MARTIN
2 NK SOKOL – Vratišinec
3 NK MLADOST – Selnica
4 NK JEDINSTVO – Novo Selo na Dravi

SENIORI

SKUPINA – A  
1 AUTO GRANDY – Strelec
2 VIZ-EX – Nedelišće
3 SAN FRANCISCO – Čakovec
4 TROCKENBAU ZRNA – Vratišinec

SKUPINA – B
1 MIP WEYLAND – Pušćine
2 RESTORAN LIPA @ CB ENY – Nedelišće
3 TRGOVAČKI CENTRI LEXI – Klenovnik
4 CB PICCADILLY – Dunjkovec

SKUPINA – C
1 ZEITGEIST – Čakovec
2 ASO PONOS – Krapina
3 KOSPORT – Strahoninec
4 SLAVEK TIM – Zasadbreg

SKUPINA – D

1 SVJEŽA JAJA VUK – Čehovec

2 MARTI 2 – Prelog 2 MARTI 1 – Prelog

3 MNK KLUB 75 – Kotoriba

4 STURM – Goričan

SKUPINA  – E

1 SPARTA – Goričan

2 MARTI 1 – Prelog

3 GRADSKA KAVANA LOVAC – Prelog

4 NK MLADOST KOMET – Prelog

VETERANI

SKUPINA – A  
1) PALATIN – Varaždin
2) KERMAN – Nedelišće
3) NK PLITVICA – Gojanec
4) PAJDAŠI – Lopatinec

SKUPINA – B
1) LEPOGLAVA
2) PIZZERIA ŠUT – Nedelišće
3) IPA MEĐIMURJE – Čakovec
4) TDK – Selnik
SPORTSKA DVORANA OSNOVNE ŠKOLE PRELOG

SENIORI

SKUPINA – D  
1 SVJEŽA JAJA VUK – Čehovec
2 MARTI 2 – Prelog
3 MNK KLUB 75 PARKETI GOSARIĆ – Kotoriba
4 STURM – Goričan

SKUPINA – E
1 SPARTA – Goričan
2 MARTI 1 – Prelog
3 GRADSKA KAVANA LOVAC – Prelog
4 NK MLADOST KOMET – Prelog

SKUPINA – F
1 CB BAZA-INSULA – Prelog
2 EUROKLIMA – Goričan
3 LIDO BAR – Prelog
4 ECON – PRELOG

VETERANI

SKUPINA – C
1) AC JESENOVIĆ – Čakovec
2) NK BUDUĆNOST – Podbrest
3) DUCATI KOMPONENTI – Ludbreg
4) EUROKLIMA – Goričan

RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA – 1. kolo 

Sportska dvorana  Aton u Nedelišću
26.12.2014. (petak)

13,00  ASO PONOS (Krapina) – KOSPORT (Strahoninec) seniori
13,35  ARMIRAČ CILAR (M. Središće) – ŠN SVETI JURAJ NA BREGU  pioniri
14,00  NK NEDELIŠĆE – AUTO GRANDY (Strelec) pioniri
14,25  ZEITGEIST (Čakovec) – SLAVEK TIM (Zasadbreg) seniori
15,00  PALATIN (Varaždin) – PAJDAŠI (Lopatinec) veterani
15,35 KERMAN (Nedelišće) – NK PLITVICA (Gojanec) veterani
16,10 ŠN SVETI MARTIN – NK JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi) pioniri
16,35 NK SOKOL (Vratišinec) – NK MLADOST (Selnica) pioniri
17,00 LEPOGLAVA – TDK (Selnik) veterani
17,35 PIZZERIA ŠUT (Nedelišće) – IPA MEĐIMURJE (Čakovec) veterani
18,10 AUTO GRANDY (Strelec) – TROCKENBAU ZRNA (Vratišinec) seniori
18,45  VIZ-EX (Nedelišće) – SAN FRANCISCO (Čakovec) seniori
19,20  MIP WEYLAND (Pušćine) – CB PICCADILLY (Dunjkovec)    seniori
19,55  RES. [email protected] ENY (Nedelišće) – TRG. CENTRI LEXI (Klenovnik) seniori

SPORTSKA DVORANA OSNOVNE ŠKOLE U PRELOGU
26.12.2014. (petak)

15,00 SVJEŽA JAJA VUK (Čehovec) – STURM (Goričan) seniori
15,35 MARTI 2 (Prelog) – MNK KLUB 75 PARKETI GOSARIĆ (Kotoriba)     seniori
16,10 AC JESENOVIĆ (Čakovec) – EUROKLIMA (Goričan) veterani
16,45 NK BUDUĆNOST (Podbrest) – DUCATI KOMPONENTI (Ludbreg) veterani
17,20 SPARTA (Goričan) – NK MLADOST KOMET (Prelog) seniori
17,55  MARTI 1 (Prelog) – GRADSKA KAVANA LOVAC (Prelog) seniori
18,30  CB BAZA-INSULA (Prelog) – ECON (Prelog) seniori
19,05  EUROKLIMA (Goričan) – LIDO BAR (Prelog)    seniori (rt)

mali nogomet 2