KUD PLOVI PLAVI PEKLENIČKI BROD?

Ni najveći pesimisti u Peklenici nisu očekivali da će se njihovi Plavi  nakon deset odigranih kola  nalaziti pri samom dnu ljestvice sa samo 6 bodova i jednom jedinom pobjedom i to minimalnom protiv ekipe Zebanca. Ne znamo što se dešava sa ekipom Plavih , ali iz izvora bliskih klubu čujemo da ni oni sami ne znaju u čemu je problem. Uprava kluba učinila je sve da igrači imaju maksimalne uvjete za treninge i za same utakmice. Gledatelji dolaze na utakmice pitanje je dokle uz ovakve rezultate.

IMG_5207

Svi su ove nedjelje očekivali pobjedu nad solidnom ekipom Hajduka iz Brezja i konačno buđenje ekipe Plavih iz jesenskog sna. No kao rezultat došao je neugodan poraz i još više produbio dosadašnju lošu situaciju na ljestvici. Raspored u budućnosti ne nudi baš neka lijepa nadanja , ali pustimo se iznenaditi i vjerujmo dečkima da će tek sada pokazati ono što svi od njih očekuju , a to su dobre igre i rezultati I mi se nadamo da ćemo na Peklenici ubrzo opet gledati moćne Plave i isto tako njihove vatrene navijače.

IMG_5255

Zanimljiva je bila ova utakmica sa Hajdukom iz Brezja i pitanje je kako bi se sve odvijalo da je već u 15.minuti postignut zgoditak iz kaznenog udarca . No obrana gostujućeg vratara dala je krila gostima i oni cijeli tijek utakmice preokreću u svoju korist te već u 20.minuti dolaze do vodstva od 0:1 preko Libera. U 66. minuti mirno povećavaju vodstvo na 0:2 preko Moharića. Svoj kazneni udarac sigurno realiziraju u 84. minuti preko Kolara . Bilo je to 0:3 i kraj  svih nadanja domaćina. Erdelja u 88.minuti smanjuje na 1 :3 no bio je to samo labuđi pjev domaćina.

IMG_5266

I

dućeg vikenda Plavi su gosti kod najefikasnije ekipe li Sloge iz Štrigove.

Lijepo je vidjeti kako naši ljudi vole sport i kako su ga spremni sponzorirati . Tako su ove nedjelje  igrači Plavih istrčali u novoj garnituri dresova. Darovatelj dresova bio je Slavek Derk  te mu igrači i Uprava kluba i na ovaj način najljepše zahvaljuju. Možda to potakne i one koji su također obećali pomoći klubu da učine isto.

IMG_5195

PLAVI : HAJDUK /B/    1 : 3

PLAVI: Pokrivač ,Zamuda , Srnec , Drk , Vugrinec ( 51.Mikulić) , Nerer (56. Šoltić ) , Zadravec , J.Eredelja (64. Ratajec) , Antoković (71. Kivač) , Novak ,K.Erdelja pričuve : Stojko , Ratajec , Povodnja , Kivač , Mikulić , Šoltić trener : Nenad Srnec

HAJDUK /B/ :Šprem Ambruš , Pintarić , Moreira (64. F.Pintarić) , Gregorinčić ,Moharić ,Kolar , Fegeš (73.  Šafarić ) , Liber , Ambruš E. , Šimunković pričuve : Juretić ,Korunić ,Šafarić ,Buhanec , Pintarić ,Kukolić ,Senčar trener : Gregorinčić Nenad

suci :  Toplišnjak , Novak , Pintarić delegat: Puklavec

strijelci: 0:1 20. Liber , 0:2 66.Moharić , 0:3 84.Kolar /KU/ , 1:3 88. K.Erdelja