Karate centar Šenkovec – Izvješće s 17. Zagreb karate festa

U  subotu, 9.studenog 2019. godine , u sklopu 17. TOP TEN-a održano je  natjecanje i za ostale sudionike pod nazivom Zagreb karate fest. Ove godine okupilo se oko 300 natjecatelja u maloj dvorani zagrebačkog Doma sportova.

Natjecatelji Karate centra Šenkovec bili su vrlo uspješni i svi su uspjeli osvojiti medalju.

Pojedinačno su medalje osvojili :

1. mjesto – MARIN PLAVETIĆ          kadeti kate pojedinačno

– OZREN GRGIĆ               učenici kate pojedinačno

– OZREN GRGIĆ               ml. kadeti kate pojedinačno

– DAVID FAIĆ                     ml. učenici kate pojedinačno

– BELLA MIKULIĆ              učenice B kategorija kate pojedinačno

– ZIYA LEPEN                    ml.kadetkinje B kategorija kate pojed.

– UČENICE EKIPNO        (Z:LEPEN , B. MIKULIĆ , A. LEPEN)

1. mjesto – AIŠA LEPEN                    učenice B kategorija kate pojedinačno

– MARIN PLAVETIĆ          ml.kadeti kate pojedinačno

1. mjesto – NIKO ŠAGI                       kadeti B kategorija kate pojedinačno

Najuspješniji natjecatelj s dva osvojena zlata u službenim kategorijama bio je Ozren Grgić , a slijedi ga Marin Plavetić sa zlatom i srebrom.

Posebno veseli povratak Inge Grgić na tatami, nakon operacije koljena i osvajanje 1. mjesta u konkurenciji kadetkinja.Njena klupska kolegica Stela Horvat u istoj konkurenciji osvojila je 2. mjesto.

U večernjem dijelu glavne priredbe 17. TOP TEN -a, osvajačice europske bronce u katama ekipno ( INGA GRGIĆ , SABINA PETKOVIĆ i STELA HORVAT ), nastupile su kao gošće s izvedbom kate Kanku sho i prezentacijom bunkaija koji su odradile odlično.

Ekipu karate centra Šenkovec na natjecanju je vodio trener Tihomir  Grgić.