Još jedna „laganica“ za odbojkašice iz Peklenice – u gostima pobijedile treću ekipu Ivanca

Pekleničke odbojkašice gostovale su u 8. kolu 3. NOLC (sjever) kod treće ekipe Ivanca. Odbojkašice iz Ivanca su najmlađe odbojkašice u ligi, većina ih još uvijek igra u maloj odbojci pa su Plave u ovom meču bile veliki favorit.

Pekleničke odbojkašice odlično su ušle u utakmicu i na početku stvaraju veliku prednost. Prednost je rasla te Plave osvajaju prvi set rezultatom 25:3. U drugom i trećem setu više prilika su za Plave dobile igračice koje su u dosadašnjem dijelu lige igrale manje. One su tu priliku odlično iskoristile i Plave dolaze do lagane pobjede, četvrte u nizu. Drugi set Plave su dobile rezultatom 25:11, a treći 25:12. Ovom pobjedom pekleničke odbojkašice ostale su na 4. mjestu, imaju 4 boda manje od trećeplasiranog Kaštela i 5 bodova više od petoplasirane Vinice. U sljedećem kolu Plave igraju u gostima kod Ludbrega.

Ivanec III – Plavi 0:3 (3:25, 11:25, 12:25)

Plavi: Kerovec, Debelec, Žužić, Škvorc, Goričanec, Kolarić, Turk, Hranilović, Novak, Končić, Mance, Mađarić. Trener: Jurica Novak.