HAJDUKU POBJEDA U PEKLENIČKOM GRADSKOM DERBIJU

U dvoboju gradskih rivala Plavih iz Peklenice i Hajduka Vindije  iz Štrukovca ovaj puta uspješnija je bila ekipa Hajduka Vindije. Kako su se obje ekipe nalazile  i još su uvijek nalaze u dosta neugodnoj situaciji na ljestvici  očekivao se dosta izjednačeni dvoboj ovih starih nogometnih znalaca. Tako je i bilo. Gosti su prvi dio utakmice dobili sa 0:1 i to zgoditkom Roberta Kovačića u 7. minuti. Izjednačena utakmica vodila se sve do 76. minute kada rezervni igrač gostiju Miljenko Vrančić, koji je ušao samo pet minuta ranije u igru, postiže zgoditak te povećava vodstvo na 0:2.

01

Domaćin ipak uspijeva u 83. minuti preko svog trenera-igrača Brune Mesarića smanjiti na 1:2. No sve je to bilo kratkoga vijeka jer već u slijedećoj minuti gosti još jednim zgoditkom Miljenka Vrančića povećavaju vodstvo na 1:3 i tako osiguravaju nova tri boda i pomak na prvenstvenoj ljestvici.

02

Sasvim zaslužena pobjeda ekipe iz Štrukovca, dok Plavi nastavljaju sa neuvjerljivim igrama i morati će puno ozbiljnije shvatiti cijelu situacije kako ne bi došlo da kakovih neugodnih situacija  na prvenstvenoj ljestvici do kraja prvenstva.