Hajduk iz Štrukovca pobjedom ušao u nastavak prvenstvenog natjecanja

HAJDUK Štrukovec – SLOBODA Slakovec 3:2(3:0)

U nastavku prvenstva 2. međimurske lige skupine B, Hajduk iz Štrukovca na svom igralištu ugostio je ekipu Slobode iz Slakovca te slavio vrlo važnu pobjedu od 3:2.
Odlično su odigrali prvo poluvrijeme dečki iz Štrukovca , te ga dobili uvjerljivo 3:0, golovima Luke Maleka, Filipa Vrtarića i Karla Goričanca.
I u drugi dio utakmice Hajduk je ušao dobro, napadački, ali nažalost nije iskoristio svoje prigode koje su imali Goran Debelec, Karlo  Goričanec i Filip Vrtarić, što koriste gosti i u zadnjih deset minuta uspijevaju postići dva zgoditka i tako smanjiti rezultat na 3:2, za konačan rezultat utakmice.
Lijep je to ulazak u nastavak prvenstva ekipe Hajduka te sve čestitke na ovoj prvoj pobjedi. Pod svim epidemiološkim mjerama utakmicu su odsudili Fleten, Čižmešija i Filipić dok je delegat bio Mesarić .Recimo još da u sljedećem kolu u subotu Hajduk na svom igralištu u Štrukovcu dočekuje u 17,00 sati ekipu Slobode iz Mihovljana.

(tekst: zr, foto: arhiva Muralista)