GRADSKI DERBI HAJDUKA I PLAVIH PRIPAO SRETNIJIM DOMAĆINIMA (VIDEO)

Borbenu,žustru , ali za oko ne prelijepu utakmicu odigrali su gradski rivali u 2.ML skupini „B“ Hajduk iz  Štrukovca i Plavi iz Peklenice. Bez puno igre sa puno prekida i  napucavanje lopte izgledao je ovaj njihova sraz. I jednu i drugu ekipu vidjeli smo već u puno boljim izdanjima. Ovaj put domaćin je imao više sportske sreće i zasluženo došao do tri boda. Jer imali su Plavi prekrasnu šansu za poravnanje rezultata u samom finišu utakmice , no vratar domaćih Novak  spriječio ih odličnom intervencijom u tom naumu.

02

Inače je utakmicu odlično otvorio domaćin te zgoditkom Josipa Mađarića već u 2.min. dolazi do vodstva od 1:0. Nisu se tome dugo radovali  domaćini jer već u 15.minuti  Petar Kovač donosi radost gostima i poravnava na 1:1. No ne traje ni radost gostiju dugo . Dvije minute kasnije u 17.minuti  svojim drugim zgoditkom Josip Mađarić ponovo dovodi Hajduk u vodstvo od 2:1 pa time postavljeni konačni rezultat  utakmice.

03

Imali su Plavi mogućnost za poravnanje kao što smo već naveli no nisu iskoristili šanse, a ni trener Darko Rob nije imao previše prostora za učiniti nešto pošto na rezervnoj klupi nije imao ni jednog igrača za izmjenu. Tako bodovi ostaju u Štrukovcu zahvaljujući  dvostrukom strijelcu Josipu Mađariću  te vrataru Tomislavu Novaku.