Ekipa SRD „Mura“ Mursko Središće (seniori) osvojila 3. mjesto na 64. Kupu HŠRZ-a u sportskom ribolovu

Prošli vikend (16.do 18. rujana 2022.) u Đakovu na jezeru Jošava održano je natjecanje u sportskom ribolovu (disciplina „lov ribe udicom na plovak“) za starije kategorije. Bio je to 64. KUP Hrvatskog športsko ribolovnog saveza.

Nastupile su ekipe u kategorijama juniorki, juniora, seniorki i seniora.  Ukupno je nastupilo 59 ekipa iz cijeli Hrvatske.

Zapaženi rezultat ostvarila je ekipa seniora iz SRD MURA Mursko Središće u svojoj kategoriji. Između 18 ekipa dečki su osvojili 3. mjesto. Članovi ekipe bili su Mensur Rošić, Josip Orehov, Nenad Jurinić, Marijan Mutak, a pod vodstvom kapetana Ivice Vugrinca. Čestitamo.