Dvije pobjede OK „Plavi“ Peklenica  za nastavak sezone

Nastavilo se prvenstvo za naše odbojkašice i odbojkaše. Prvi na redu bili su odbojkaši koji su bili veliki favorit protiv druge momčadi Centrometala. Plavi su u prva dva seta bili uvjerljivi. U trećem setu su priliku dobili igrači koji su manje igrali do sad što Centrometal koristi i smanjuje na 2:1. Ali do iznenađenja nije došlo, Plavi osvajaju 4. set i zasluženo dolaze do nova 3 boda.

Jučer su naše djevojke, pred punim tribinama, krenule u nastavak prvenstva. Prva utakmica nakon pauze opravdala je titulu izazovnih. Bezbrojem promašenih servi i lošom realizacijom igre stvorili smo napetost na terenu, ali i među publikom. Dug i iscrpljujuć prvi set zbog naših brojnih grešaka u svim segmentima igre, a posebno zbog zaredanih promašaja servi, odlazi u ruke gošći (33:35). Drugi set pripao je nama, ali i dalje je vladalo veliko nezadovoljstvo igrom koju su pokazale. Sa 25:21 i izjednačenjem u setovima ulazimo u treći set u kojem se činilo da će sve ponovno krenuti nizbrdo, ali nakon timeouta kod 10:16 Plave počinju puno bolje i samouvjerenije igrati, te ubrzo prelaze u vodstvo. Smirenost zadržavaju i set odlazi u naše ruke (25:20). U četvrtom setu konačno pokazujemo nešto bolju igru (25:11) i kod kuće ostavljamo sva tri boda. Pred nama su još tri teške utakmice i jedino što nam preostaje je treninzima ispraviti greške s jučerašnje utakmice i vratiti viši nivo igre na teren.