DRUGO MJESTO ZA NAJMLAĐE RUDAROVCE

I u ovim zimskim mjesecima ne prestaju aktivnosti u Školi nogometa NK Rudar. Tako su i najmlađi kategorija U-8 ovaj vikend također bili aktivni te na turniru u Sv Jurju na Bregu polučili odličan rezultat osvojivši drugo mjesto.

U grupi su odličnim igrama  nanizali tri pobjede i to redom savladavši ekipe  NŠ Zelenko sa 2 : 0, NK Međimurec 3:1 , Slogu Čakovec 4 :1 te tako osvojili prvo mjesto u grupi. U polufinalu bili su bolji od  NŠ POLET Sv. Martin naMuri 3 : 0 .U  finalu ih je dočekala ekipa Omladinca iz Novog sela Rok , ali tu nažalost više nije bilo snage .

Poraženi su sa 1:4 no to nimalo ne umanjuje odličan rezultat na turniru. Čestitke svim igračima na čelu sa trenerom Daliborom Liklinom.

Istaknimo još da ih ovaj tjedan očekuje turnir u M. Središću , ali više o tome obavijestiti ćemo vas ovih dana.