DOBAR START RUDAROVE NOGOMETNE ŠKOLE U NOVOM PRVENSTVU

Nakon seniorske ekipe ovaj vikend start u novoformiranim ligama za mlađe kategorije imali su i  mladi igrači NŠ “Rudar” M.Središće. Kategorije  U-10, U-12 i U – 14  takmiče se u  MŽNL ČK – VŽ skupina B  zapad  dok su juniori smješteni u  Središte sjever .

U – 10 , 12, i  14 s obzirom na broj ekipa igraju četverokružni sistem , dok juniori igraju normalni sustav natjecanja dvokružni.

Prvo kolo donijelo je mladim ekipama Rudara dvije pobjede i jedan poraz u tri utakmice jer kategorija U – 12 bila je prvo kolo slobodna dok najmlađa kategorija U -8 sa takmičenjem počinje ovog vikenda.

Rezultati 1.kola :   U 10   Nedelišće  – Rudar  0 : 9

U 14    Nedelišće – Rudar  0 : 11

Juniori   Rudar      – Varteks 2 : 3

Šteta što i juniori nisu uspjelu osvojiti tri boda ali im se osvetila dosta ležerna igra u prvo poluvremenu kada su gosti poveli sa 0: 3 što je u drugom poluvremenu nažalost bilo nedostižno za mladiće Rudara.

Slijedećeg vikenda mlađe kategorije gostuju kod Graničara iz Kotoribe .