Dinamo /D/ i Rudar remizirali u pripremnoj utakmici u Domašincu

DINAMO/D/ – RUDAR   3:3 (2:0)

Po teškom terenu i vrlo vjetrovitom vremenu u Domašincu pripremnu utakmicu odigrali su  domaći četveroligaš Dinamo i trećeligaš iz Murskog Središća Rudar. Konačan rezultat utakmice bio je 3:3, no treba reći da je domaćin bio bliže pobjedi, ali je Rudar u posljednjoj minuti uspio postići zgoditak i remizirati.

Domaćini su se bolje snašli na vrlo teškom terenu gdje je bilo dosta teško kontrolirati loptu te su prvom dijelu nakon pogrešaka Rudarove obrane poveli s zasluženih 2:0 i tim se rezultatom otišlo na odmor.

U drugom dijelu Rudar smanjuje preko mladog Zrne na 1:2, da bi domaći iz kaznenog udarca povisili rezultat na 1:3.

Rudar zgoditkom Vaša  smanjuje na 2:3, da bi u zadnjoj minuti Šoltić poravnao rezultat na konačnih 3:3.

Na kraju je bio to i najrealniji rezultat  ove utakmice, za koju treba reći da  je vjerojatno trenerima jedino da bi  ukazala ne neke stvari koje je potrebno ispraviti, a ima ih,, a za to ima još dovoljno vremena.