Antonio Voljavec i Dora Mišković hrvatski prvaci do 14 godina u tenisu

Antonio Voljavec (Ponikve) i Dora Mišković (Vulpes) pobjednici su HEP prvenstva Hrvatske u uzrastu do 14 godina koje se ovog tjedna igralo u Vinkovcima.
Antonio je u završnom dvoboju bio bolji od Frana Rakonića (Nova Gradiška) rezultatom 6:1, 7:6 (4) te tako završio turnir bez izgubljena seta.

Dora je u finalu tenisačica imala lakši zadatak protiv klupske kolegice Sofije Ćorić koju je svladala s uvjerljivih 6:0, 6:4. Ona je na putu do naslova ispustila jedan set i to u drugom kolu protiv prvopostavljene Lane Preis.

Na proglašenju nakon završetka turnira, uz pobjednike i finaliste bili su HTS-ova sportska direktorica Jelena Kostanić-Tošić i izbornik ove dobne skupine Igor Blažević, a u ime domaćina zamjenik vinkovačkog gradonačelnika Gabrijel Šokičić te Mario Brkić, predsjednik teniskog kluba Vinkovci.

( Press Hrvatski teniski savez, Foto: Mario Kokaj)