90 natjecatelja na tradicionalnom klupskom natjecanju Čakovečkog plivačkog kluba

Nakon dužeg perioda članovi Čakovečkog plivačkog kluba nisu morali putovati na natjecanja bilo u Hrvatskoj bilo u inozemstvu. Stoga je prvi takav vikend iskorišten za tradicionalno Klupsko natjecanje ČPK-a. Tako je u subotu, 19. svibnja 2018., na gradskim bazenima Marija Ružić u Čakovcu nastupilo 90 plivača i plivačica, od najmlađih do najstarijih uzrasta

Natjecatelji su bili podijeljeni u šest kategorija: kategorija A (rođeni 2004. i stariji), kategorija B (rođeni 2005./06.), kategorija C (rođeni 2007.), kategorija D (rođeni 2008.), kategorija E (rođeni 2009.) i kategorija F (rođeni 2010. i mlađi). Plivalo se u disciplinama 25 metara leptir, leđno, prsno i slobodno za najmlađe uzraste i 50 metara leptir, leđno, prsno i slobodno za ostale natjecatelje.

Najbolje troje plasiranih plivača i plivačica u svakoj disciplini i kategoriji su nagrađeni prigodnim medaljama, a svi natjecatelji su primili medalje za sudjelovanje. Predsjednik Čakovečkog plivačkog kluba Goran Kolarić tom prilikom je izjavio kako je klupsko natjecanje svojevrstan teambuilding u kojem se održava natjecateljska forma, ali i jača zajedništvo. “Plivanje se percipira kao pojedinačan sport, ali imamo i brojna ekipna natjecanja, a dio svakog mitinga je nezaobilazna štafeta. Stoga jednako marljivo radimo i u bazenu, ali i na stvaranju pozitivne atmosfere među plivačima jer se i to odražava na isplivanim rezultatima” izjavio je Kolarić. Govoreći o dosadašnjoj sezoni istkanuo je kako je godina odlično počela te da se sa svakog natjecanja plivači vraćaju s medaljama oko vrata. “Rezultati su bolji nego lani i to nas veseli jer se vidi napredak. U plivanju štoperica govori jeste li dobro radili ili ne, a našem slučaju prolazna i vremena u cilju se nam popravljaju” rekao je optimistični predsjednik ČPK Čakovec.

Čakovečkim plivačima sada slijedi sezona natjecanja na otvorenim 50 metarskim bazenima, a u našem klubu vjeruju kako će rezultati i tu pokazati napredak.

(Miljenko Dovečer,foto: ČPK)

     www.pk-cakovec.hr

cpk@pk-cakovec.hr

KLUPSKO NATJECANJE

Čakovec, 19.5.2018.

                                REZULTATI

25m LEPTIR – Ž

KATEGORIJA E  2009. – Ž

r.b.Prezime i imerezultat
1.PINTARIĆ LANA21,66

25m LEPTIR – M

KATEGORIJA E  2009. – M

r.b.Prezime i imerezultat
1.DODLEK VIKTOR1020,42
2.GORIČANEC EMIL0921,42
3.SAMBOLEK ANDRO1027,70
4.PODOBNIK MARTIN1028,92
5.JEĐUT OLEG1029,30
6.GOLUB MARTIN1030,99
7.MARKAČ VILI0931,58
8.KOLARIĆ DAVID1033,75

KATEGORIJA D  2008. – M

r.b.Prezime i imerezultat
1.BELIGA MARIO18,46
2.KRIŠTOFIĆ LOVRO24,25
3.ZADRAVEC JOSIP27,40

50m LEPTIR – Ž

KATEGORIJA C 2007. – Ž

r.b.Prezime i imeRezultat
1.FURDI MERI40,88
2.NOVAK JESSICA E.45,86
3.PUKLAVEC SARA46,03

KATEGORIJA B 2005./06. – Ž

r.b.Prezime i imeRezultat
1.EREIZ HANNAH0533,56
2.MEDVED EMA0533,64
3.POŽGAJ GLORIA0534,70
4.HORVAT MARTA0637,56
5.KOLARIĆ VIDA0637,88
6.TUŠEK ANJA0646,68
7.HORVAT DORA0651,56

KATEGORIJA A 2004. i  stariji – Ž

r.b.Prezime i imeRezultat
1.PINTARIĆ VITA0435,54

50m LEPTIR – M

 

KATEGORIJA C 2007. – M

r.b.Prezime i imeRezultat
1.DUKIĆ DOMINIK38,72
2.RADEK ROKO46,54
3.JANČI TIN49,11

KATEGORIJA B 2005./06. – M

r.b.Prezime i imeRezultat
1.FURDI SVEN34,70
2.TROPŠA MATIJA35,40
3.BIČAK BORNA40,31
4.BODULICA GAŠPAR45,96

KATEGORIJA A 2004. i  stariji – M

r.b.Prezime i imeRezultat
1.CVJETIĆANIN FILIP0335,36
2.KOVAČEC FRAN0436,02

25m LEĐNO – Ž

 

KATEGORIJA F  2010. i mlađe – Ž

r.b.Prezime i imeRezultat
1.HURLEY FREDA1031,96
2.HORVAT TENA1032,83

 

KATEGORIJA E  2009. – Ž

r.b.Prezime i imeRezultat
1.PINTARIĆ LANA23,32
2.VUGRINEC MAJA29,76
3.HLIŠĆ MARIA39,57

 

25m LEĐNO – M

 

KATEGORIJA F 2010. i mlađi – M

r.b.Prezime i imerezultat
1.DODLEK VIKTOR1021,24
2.JEĐUT OLEG1024,73
3.SAMBOLEK ANDRO1024,87
4.GOLUB MARTIN1025,96
5.TONKOVIĆ TOMO1127,75
6.KOLARIĆ DAVID1027,82
7.PODOBNIK MARTIN1028,70
8.RAPAIĆ ANDRO1033,82
9.NOVAK RAFAEL1036,68

KATEGORIJA E 2009. – M

r.b.Prezime i imerezultat
1.GORIČANEC EMIL21,50
2.KOZJAK FILIP25,16
3.MARKAČ VILI25,49
4.TONKOVIĆ MIHAEL26,32
5.NOVAK MATIJA26,55
6.MUČIĆ GABRIEL27,07
7.DOBRANIĆ FRAN28,02
8.ZUBOVIĆ ŠIMUN28,14
9.DRVODERIĆ VINKO29,04
10.KOVAČIĆ ARIEN30,78
11.FAIĆ TEO34,42

 

50m LEĐNO – Ž

KATEGORIJA D 2008. – Ž

r.b.Prezime i imerezultat
1.PINTARIĆ ZOJA55,11
2.ABRAMOVIĆ ELENA55,62

KATEGORIJA C 2007. – Ž

r.b.Prezime i imeRezultat
1.FURDI MERI41,70
2.PUKLAVEC SARA42,28
3.NOVAK JESSICA E.44,00
4.ŠKVORC ENA1:01,62
5.PLEVNJAK KATIJA1:06,12

KATEGORIJA B 2005/06. – Ž

r.b.Prezime i imeRezultat
1.HORVAT MARTA0637,44
2.KOLARIĆ VIDA0641,22
3.MUJEZINOVIĆ IDA42,16
4.HORVAT DORA0645,16
5.TUŠEK ANJA0646,51
6.HORVAT NOLA50,48
7.DRVENKAR OLGA52,16
8.SKENDER VEDRANA1:00,58
9.EREIZ HANNAH05VK33,03
10.MEDVED EMA05VK33,29
11.POŽGAJ GLORIA05VK34,89

KATEGORIJA A 2004. i  stariji – Ž

r.b.Prezime i imerezultat
1.PINTARIĆ VITA0438,02
2.ĐUD TONKA0448,03

 

 

 

50m LEĐNO – M

KATEGORIJA D 2008. – M

r.b.Prezime i imerezultat
1.BELIGA MARIO42,45
2.KRIŠTOFIĆ LOVRO51,95
3.ZADRAVEC JOSIP52,33
4.KRALJIĆ EDO58,34
5.CIMBOLA BORNA1:05,00
6.HORVAT BORNA1:08,74
7.FORGAČ LUKA1:10,75
8.PETEK MARTIN1:13,98
9.KOCEN VALENTINO1:15,89
10.TURK FRAN1:19,09

KATEGORIJA C 2007. – M

r.b.Prezime i imerezultat
1.DUKIĆ DOMINIK43,43
2.RADEK ROKO43,74
3.JANČI TIN44,42
4.ČERJAVIĆ KEVIN1:05,15
5.KOVAČIĆ ILAN1:06,04

KATEGORIJA B 2005./06. – M

r.b.Prezime i imerezultat
1.FURDI SVEN33,91
2.TROPŠA MATIJA35,29
3.BIČAK BORNA36,98
4.BODULICA GAŠPAR40,70
5.VOLF VANJA53,20
6.LEVAČIĆ MATIJA55,03
7.BOGDANOVIĆ NIKOLA55,60
8.PILAJ DANIJEL1:01,04
9.PINTARIĆ ANTONIO1:04,48

KATEGORIJA A 2004. i  stariji – M

r.b.Prezime i imerezultat
1.ŠPRAJC LOVRO0037,30
2.BOGDANOVIĆ VEDRAN0338,70
3.BARIĆ RAFAEL0239,50
4.CVJETIĆANIN FILIP03VK36,22
5.KOVAČEC FRAN04VK36,74

25m PRSNO – Ž

 

KATEGORIJA E 2009. – Ž

r.b.Prezime i imerezultat
1.PINTARIĆ LANA0926,66
2.HURLEY FREDA1032,08

25m PRSNO – M

 

KATEGORIJA E 2009. – M

r.b.Prezime i imerezultat
1.GORIČANEC EMIL0925,20
2.JEĐUT OLEG1027,71
3.KOVAČIĆ ARIEN0929,40
4.MARKAČ VILI0929,91
5.GOLUB MARTIN1030,01
6.DODLEK VIKTOR1030,38
7.PODOBNIK MARTIN1031,30
8.SAMBOLEK ANDRO1032,64
9.KOLARIĆ DAVID1033,45
10.MODRINJAK LEON0941,10

50m PRSNO – Ž

KATEGORIJA D 2008. – Ž

r.b.Prezime i imerezultat
1.PINTARIĆ ZOJA55,70
2.ĐURANEC KAJA56,14
3.ABRAMOVIĆ ELENA1:13,59

KATEGORIJA C 2007. – Ž

r.b.Prezime i imerezultat
1.FURDI MERI48,95
2.NOVAK JESSICA E.50,66
3.PUKLAVEC SARA51,94
4.ŠKVORC ENA1:16,06
5.PLEVNJAK KATIJA1:21,11
6.BRANIBOR ENA1:29,72

KATEGORIJA B 2005/06.. – Ž

r.b.Prezime i imerezultat
1.MEDVED EMA0540,48
2.HORVAT MARTA0643,39
3.POŽGAJ GLORIA0544,01
4.EREIZ HANNAH0545,48
5.HORVAT DORA0647,47
6.KOLARIĆ VIDA0648,46
7.TUŠEK ANJA0650,28
8.HORVAT NOLA50,43
9.ĐURANEC TONKA51,89
10.SKENDER VEDRANA56,10
11.FLINČEC IZABELA1:04,34

KATEGORIJA A 2004. i  stariji – Ž

r.b.Prezime i imerezultat
1.PINTARIĆ VITA0441,21
2.ŽIDOV GABRIELA0248,85

 

50m PRSNO – M

KATEGORIJA D 2008. – M

r.b.Prezime i imerezultat
1.BELIGA MARIO52,62
2.ZADRAVEC JOSIP1:02,35
3.KRIŠTOFIĆ LOVRO1:02,60
4.KRALJIĆ EDO1:15,06
5.CIMBOLA BORNA1:24,08
6.KOCEN VALENTINO1:26,75
7.TURK FRAN1:28,09
8.HORVAT BORNA1:30,84
9.PETEK MARTIN1:40,26
10.FORGAČ LUKA1:41,41

KATEGORIJA C 2007. – M

r.b.Prezime i imerezultat
1.DUKIĆ DOMINIK49,91
2.RADEK ROKO51,65
3.JANČI TIN51,75
4.KOVAČIĆ ILAN1:09,26
5.ČERJAVIĆ KEVIN1:41,28

KATEGORIJA B 2005./06. – M

r.b.Prezime i imerezultat
1.FURDI SVEN40,94
2.BIČAK BORNA41,14
3.TROPŠA MATIJA44,40
4.BODULICA GAŠPAR49,54
5.PILAJ DANIJEL52,64
6.VOLF VANJA57,94
7.JURAS ROKO58,94
8.LOZIĆ DOMINIK1:03,09
9.BOGDANOVIĆ NIKOLA1:04,98

KATEGORIJA A 2004. i  stariji – M

r.b.Prezime i imerezultat
1.KOVAČEC FRAN0439,80
2.CVJETIĆANIN FILIP0345,96
3.ŠKVORC ROKO0346,78
4.MURŠIĆ DAVID0352,51

25m SLOBODNO – Ž

KATEGORIJA F 2010. i mlađe – Ž

r.b.Prezime i imerezultat
1.HURLEY FREDA1023,10
2.NOVAK GITA1029,63
3.HORVAT TENA1030,68

KATEGORIJA E 2009. – Ž

r.b.Prezime i imerezultat
1.PINTARIĆ LANA19,49
2.NOVAK ZITA31,25
3.HLIŠĆ MARIA31,82
4.VUGRINEC MAJA32,46

 

25m SLOBODNO – M

 

KATEGORIJA F 2010. i mlađi – M

r.b.Prezime i imerezultat
1.DODLEK VIKTOR1019,15
2.SAMBOLEK ANDRO1021,70
3.JEĐUT OLEG1021,95
4.GOLUB MARTIN1022,81
5.PODOBNIK MARTIN1025,16
6.RAPAIĆ ANDRO1025,54
7.KOLARIĆ DAVID1026,20
8.TONKOVIĆ TOMO1129,12
9.NOVAK RAFAEL1032,52

KATEGORIJA E 2009. – M

r.b.Prezime i imerezultat
1.GORIČANEC EMIL18,90
2.KOZJAK FILIP23,33
3.MARKAČ VILI23,39
4.MUČIĆ GABRIEL23,53
5.DRVODERIĆ VINKO24,62
6.NOVAK MATIJA26,43
7.ZUBOVIĆ ŠIMUN26,87
8.TONKOVIĆ MIHAEL27,13
9.DOBRANIĆ FRAN28,18
10.KOVAČIĆ ARIEN28,80
11.MODRINJAK LEON29,37
12.FAIĆ TEO29,46

 

50m SLOBODNO – Ž

KATEGORIJA D 2008. – Ž

r.b.Prezime i imerezultat
1.ĐURANEC KAJA47,18
2.PINTARIĆ ZOJA48,03
3.ABRAMOVIĆ ELENA53,06

KATEGORIJA C 2007. – Ž

r.b.Prezime i imerezultat
1.FURDI MERI35,26
2.PUKLAVEC SARA37,78
3.NOVAK JESSICA E.38,31
4.ŠKVORC ENA57,28
5.BRANIBOR ENA1:06,44
6.PLEVNJAK KATIJA1:08,50

KATEGORIJA B 2005./06. – Ž

r.b.Prezime i imerezultat
1.HORVAT MARTA0633,74
2.KOLARIĆ VIDA0634,77
3.MUJEZINOVIĆ IDA35,71
4.HORVAT DORA0638,42
5.HORVAT NOLA42,41
6.TUŠEK ANJA0642,50
7.FILO NOLA43,19
8.ĐURANEC TONKA43,41
9.DRVENKAR OLGA48,28
10.FLINČEC IZABELA51,18
11.GALINA MARTA54,46
12.SKENDER VEDRANA55,22
13.MEDVED EMA05VK30,24
14.POŽGAJ GLORIA05VK31,29
15.EREIZ HANNAH05VK31,54

KATEGORIJA A 2004. i starije – Ž

r.b.Prezime i imeRezultat
1.PINTARIĆ VITA0432,51
2.ŽIDOV MAGDALENA0438,78
3.ŽIDOV GABRIELA0243,80

50m SLOBODNO – M

KATEGORIJA D 2008. – M

r.b.Prezime i imerezultat
1.BELIGA MARIO37,69
2.ZADRAVEC JOSIP46,58
3.KRALJIĆ EDO47,24
4.KRIŠTOFIĆ LOVRO48,02
5.CIMBOLA BORNA52,19
6.PETEK MARTIN1:01,68
7.FORGAČ LUKA1:08,28
8.TURK FRAN1:09,85
9.HORVAT BORNA1:10,39
10.KOCEN VALENTINO1:23,71

KATEGORIJA C 2007. – M

r.b.Prezime i imerezultat
1.DUKIĆ DOMINIK36,84
2.RADEK ROKO38,07
3.JANČI TIN40,90
4.KOVAČIĆ ILAN57,87
5.ČERJAVIĆ KEVIN1:07,62
6.HAT KARLO1:26,67
7.PETRIČEVIĆ FABIJAN1:43,62

KATEGORIJA B 2005./06. – M

r.b.Prezime i imerezultat
1.FURDI SVEN29,73
2.TROPŠA MATIJA33,21
3.BIČAK BORNA33,43
4.BODULICA GAŠPAR37,00
5.VOLF VANJA44,83
6.PILAJ DANIJEL45,83
7.BOGDANOVIĆ NIKOLA47,06
8.JURAS ROKO48,46
9.LOZIĆ DOMINIK49,06
10.LEVAČIĆ MATIJA50,92
11.PINTARIĆ ANTONIO53,15

KATEGORIJA A 2004. i  stariji – M

r.b.Prezime i imerezultat
1.ŠPRAJC LOVRO0029,57
2.BARIĆ RAFAEL0233,03
3.BOGDANOVIĆ VEDRAN0334,22
4.MURŠIĆ DAVID0335,33
5.CVJETIĆANIN FILIP03VK30,03
6.KOVAČEC FRAN04VK33,58