4. NL ČK-VŽ: Vodeći Polet i Nedelišće, kao domaćini mogli su se odvojiti, no na kraju su spašavali bod

Golijadu i podjelu bodova preko 500 gledatelja vidjelo je u vječitom susjedskom derbiju u Nedelišću

Ovo je već osmi remi u posljednjih petnaest utakmica. Gosti iz Dunjkovec-Pretetinca bili su puno bolji u prvom dijelu,što su okrunili golom Yokoyame u 17. minuti. Kada su u 40. minuti golom Treske povećali vodstvo činilo se da će kući otići s punim plijenom. Međutim Panić vraća Nedelišće u igru golom u 43. minuti, a u drugom dijelu kada domaćin igra bolje isti igrač poravnava iz kaznenog udarca. Nedugo zatim u 69. minuti gosti ponovo vode 3:2, a gol postiže Treska iz jedanaesterca. Do kraja utakmice dosta prilika s jedne i druge strane, da bi domaće Nedelišće izjednačilo u drugoj minuti sudačke nadoknade golom Špicara za konačnih 3:3.

Polet je pred 400 gledatelja od kojih preko 150 gostujućih dočekao iznenađenje prvenstva Bednju

Igrači trenera Paske nametnuli su se domaćem Poletu i bolju igru okrunili u 36. minuti golom svog najboljeg strijelca. Ante Kulji svoj deveti prvenstveni zgoditak postigao je iz kaznenog udarca. Danas je osim gola zaradio i isključenje zbog drugog žutog kartona i time oslabio svoju ekipu. Lider Polet nije bio na visini prethodnih igara, a do izjednačenja je došao u 64. minuti kad gol iz kaznenog udarca postiže Tomislav Medved.

Ovim rezultatima najviše su profitirali Dinamo, Podravina i Mladost Komet koji su se uvjerljivim pobjedama približili vodećim momčadima.

Podravina je nakon nekoliko loših rezultata ponovo osjetila slast pobjede  i u gostima bez problema savladala Pušćine 1:3.Već u prvom poluvremenu bilo je 0:2,a u 46. minuti Međimorec je riješio pitanje pobjednika.

Dinamo je protiv posljednje Plitvice također brzo riješio utakmicu

Već u 31. minuti vodili su 3:0, a u drugom dijelu rutinski su priveli susret kraju za krajnjih 4:2. S dva gola Krznar se izjednačio na listi strijelaca s Medvedom i sada obojica imaju na kontu po 17 golova.

U posljednje vrijeme igrači Mladost Kometa kojima uspješno kormilari Gregor Bunc, mladi trener, igraju u velikoj formi

U ovom kolu protutnjali su Jalžabetom kojem su uvalili šest komada i približili se lideru Poletu koji im u slijedećem kolu dolazi u Prelog. Pobjedu u Jalžabetu riješili su početkom drugog poluvremena kada s dva gola Tišljarića odlaze na visokih 0:3, a do kraja susreta postižu još tri za visokih 0:6.

U Čakovcu je Sloga vodstvo od 2:0 i dozvolila gostujućem Zelengaju da se golovima u 87. i 88.minuti kući vrati s bodom koji mu puno znači u borbi za opstanak.

Rudar iz Murskog Središća koji je dobro započeo sezonu u maloj je rezultatskoj krizi,a i ne igra tako dobro kako je činio na početku prvenstva

Na gostovanju u Novom Marofu domaćin ih je šokirao već u prvoj minuti, a u 18. minuti već je 2:0. Ovaj gol kao da je malo razbudio igrače Rudara, ali osim smanjenja na 2:1 golom Vurušića u 37. minuti više nisu mogli. Novi Marof se ovom pobjedom polako učvršćuje u sredini ljestvice.

Nedeljanec je u derbiju začelja s minimalnih 1:0  golom Roga pobijedio Slobodu i preskočio je na tablici.

4. HNL Čakovec-Varaždin, 11. kolo:

Nedelišće-Međimurec 3:3, Polet-Bednja 1:1, Sloga-Zelengaj 2:2, Pušćine-Podravina 1:3, Dinamo-Plitvica 4:2, Nedeljanec-Sloboda 1:0, Novi Marof-Rudar 2:1, Jalžabet-Mladost 0:6