4. NL Čakovec-Varaždin: Omladinac teško poražen kod kuće, Sloga izgubila u Ivancu

Dvjema subotnjim utakmicama nastavljeno je prvenstvo 4. NL Čakovec-Varaždin. Na žalost u obje su poražene naše, međimurske ekipe, Omladinac od Jalžabeta, a Sloga od Ivančice.

U Novom Selu Rok nitko nije očekivao takav potop pomlađenog Omladinca. Nakon brzih kontranapada već u 21. minuti iskusni gosti iz Jalžabeta vodili su 0:3. Na krilima neuhvatljivih Pompera i Malnara koji su postigli po dva pogotka poraz je bio neminovan. Na kraju visoka i zaslužena 0:5 pobjeda ekipe Jalžabeta.

Sloga je gostovala kod drugoplasirane Ivančice i odlijevala do 57. minute kada domaćini zabijaju za 2:0. Minutu prije kraja utakmice još jedan gol domaćina za pobjedu 3:0.