4. HNL – Omladinac porazom prikovan za dno, remi Dinama i Sloge u lokalnom derbiju

U nedjeljnim susretima porazi Mladosti i Omladinca, remi u lokalnom derbiju u Domašincu

Omladinac je i nakon četvrtog kola bez boda i prikovan za dno.Ovog puta teško su stradali u Turčinu gdje su primili pet golova. Već na poluvremenu bilo je 3:0.

U Svetoj Mariji Mladost je poražena od Ivančice 2:3, na poluvremenu je bilo 1:1. U drugom dijelu gosti postižu dva gola koja su bila nedostižna za domaće igrače.Strijelci za domaće bili su Šulj i Erdelji.

Nakon što su u srijedu igrali kup isti takmaci ponovo su se sučelili u prvenstvu. Ovaj puta u Domašincu su Dinamo i Sloga podijelili bodove. Sloga je povela golom Kneževića, a Dinamo je uspio poravnati golom Krznara iz kazneog udarca za prvi prvenstveni bod.

4. HNL ČK-VŽ, 4.kolo:

Dinamo(D)-Sloga 1:1, Mladost(SM)-Ivančica 2:3, Dubravka Zagorac- Omladinac 5:0, Nedeljanec – Jalžabet 1:0, Zelengaj – Bednja 2:4