4. HNL: Dva Dinama podijelili bodove u međimurskom derbiju, Nedelišću nova tri boda

Na Tratama je Nedelišće je bilo uvjerljivo protiv gostiju iz Turčina i ispratilo ih s četiri gola u mreži. Ovo im je četvrta uzastopna domaća pobjeda kojom su došli do šeste pozicije. Strijelci su bili Jurak, Vizinger, Kirić i Martinović.

U međimurskom derbiju pred oko 300 gledatelja u Palovcu dva Dinama podijelili su bodove. Prvi su u vodstvo došli domaći golom Nađa u 75. minuti, a imenjak iz Domašinca poravnao je u 84. minuti golom mladog Novaka.

Istim rezultatom završila je i utakmica u Prelogu, a golovi su pali pred sam kraj utakmice. Gosti su poveli u 82. minuti golom Štefulja, a domaćin je do boda došao u sudačkoj nadoknadi golom Vagjuneca.

Rezultati:

Nedelišće – Dubravka Zagorac 4:0, Dinamo (P) – Dinamo (D) 1:1, Mladost Komet – Nedeljanec 1:1