3. NL Sjever 18. kolo: Rudar gostuje u Ludbregu, Dinamo/D/ u Virju, dok je Polet domaćin Koprivnici

U 18. kolu 3. NL Sjever Rudar gostuje kod svog starog poznanika ekipe Podravine iz Ludbrega.
Zadnje je to kolo nakon kojeg se igra i treći krug Lige, pošto je liga zbog manjeg broja učesnika trokružna. Prvih pet ekipa svojim rezultatima zaslužilo je jednu domaćinsku utakmicu više. Pa će tako Rudar koji osigurao bez obzira na rezultat u Ludbregu ulazak među prvih pet, pet utakmica u nastavku odigrati  na Šuderki i četiri puta će gostovati.
Sigurno je da će ova utakmica u Ludbregu kao i preostale utakmice u nastavku natjecanja dati mogućnosti treneru Rudara Andriji Balajiću da čim više koristi ove mlade igrače s klupe, koji dosad nisu imali previše prigode za igru.
Raspored trećeg kruga utakmica  objavit ćemo nakon odigranih utakmica 18. kola.
Rudar i Podravina sastali su se u 9. jesenskom kolu i utakmica je završila pobjedom Rudara rezultatom 2:1. Strijelci za Rudar bili su Ivan Cimerman i Fran Antolović koji je pobjedonosni zgoditak postigao u posljednjim sekundama sudačke nadoknade(90+3).
Kao i na jesen tako se i u ovom susretu očekuje dosta ravnopravna i neizvjesna utakmica.
Utakmica se igra u subotu 01.04.2023. godine s početkom u 16,30 sati.
Recimo da od naših međimurskih predstavnika Polet iz Svetog Martina na Muri ugošćuje ekipu Koprivnice, dok Dinamo iz Domašinca gostuje kod Podravca iz Virja.