3. HNL Sjever: Pobjeda Rudara u preokretu, Poletu bodovi iz Ludbrega

U 8. kolu 3. HNL Sjever oba naša prestavnika uzela su puni plijen

U utakmici punoj preokreta u Murskom Središću Rudar je pobijedio Papuk iz Orahovice 3:2. U 13. minuti Matija Zadravec dovodi domaće u vodstvo, no gosti prvo poravnavaju u 39. minuti, a u 50.minuti vode 1:2 golom Živkovića. Rudar se ne predaje i sada on pravi preokret, na 2:2 izjednačuje u 67. minuti Emanuel Pintarić, a pobjedu domaćinu donosi Leonard Mesarić u 83. minuti.

Polet je u Ludbreg došao kao favorit, a do pobjede je došao u zadnjih deset minuta. Fran Krištofić dovodi Polet u vodstvo već u 4. minuti, no domaći izjednačuju golom Žutog i tako se odlazi na odmor. Pobjedu je Poletu s dva gola donio Josip Brezovec, u 80. minuti iz kaznenog udarca i u sudačkoj nadoknadi za krajnjih 1:3.

1. HNL Sjever 8. kolo :

Rudar- Papuk 3:2, Podravina – Polet 1:3, Varteks – Bjelovar 2:0, Radnik – Podravac 1:0, Graničar – Tehničar 1:2, Mladost – Virovitica 6:0.

(Miljenko Dovečer, foto: Tin Tomanić)