3. HNL: Domaća pobjeda Poleta, gostujući poraz Rudara

U zadnjem11. kolu prvog kruga 3. HNL Sjever domaća pobjeda Poleta i gostujući poraz Rudara

Polet je do osme pobjede došao već u prvom dijelu kada su i pali svi golovi. Za 1:0 pogodio je Mezga, na 2:0 povećao je Brezovec, a treći gol djelo je Barata. Gosti do kraja prvog dijela smanjuju na 3:1. U drugom poluvremenu bez golova i s nova tri boda Polet i dalje drži isti razmak s prvoplasiranom Mladosti iz Ždralova koju dočekuje iduću subotu.

Rudar je desetkovan  otišao u Virje kod Podravca i doživio šesti poraz. Domaćini na poluvrijeme odlaze s dva gola prednosti, a u drugom dijelu Rudar je posložio redove i uspio smanjiti na konačnih 2:1. Više o toj utakmici objavili smo u posebnom članku.

Rezultati 11. kolo:

Polet – Graničar 3:1, Podravac – Rudar 2:1, Virovitica – Podravina 4:0, Tehničar – Papuk 1:1, Varteks – Radnik Križevci 2:2, Bjelovar – Mladost 0:3

(Miljenko Dovečer, foto : fb Polet)