2. HNL: Novi poraz Međimurja nakon katastrofalne igre u prvom poluvremenu

Međimurje je doživjelo poraz u Sesvetama nakon katastrofalnog ulaska u igru i vodstva domaćina 3:0 nakon prvih pola sata igre.

Nakon greške Zanjka domaćin je dobio slobodni udarac na dvadesetak metara od gola Koprića. Za 1:0 u 13. minuti precizan je bio Geljić koji prebacuje živi zid. Nakon jedne gužve u kaznenom prostoru Međimurja najbolje se snašao Kožić koji u 27. minuti povisuje na 2:0. U 33. minuti već je visokih 3:0 a gol je postigao Sunagić s vrha šesnaesterca.  U drugom dijelu Međimurje se trgnulo i nakon tri uzastopna kornera u 48. minuti Džijan smanjuje na 3:1. Čakovečki drugoligaš je pritiskao, bio angažiraniji nego u prvom poluvremenu međutim rezultat se nije promijenio. Međimurje je tako ostalo na jesenska 22 boda i trenutno je na 10. mjestu.

U slijedećem kolu idući petak u vrlo važnoj utakmici Međimurje je domaćin Solinu. Nakon uvodna dva poraza čakovčani su se nagnuli prema dnu i potrebna im je pobjeda da izbjegnu zonu ispadanja.

(tekst i foto: Miljenko Dovečer)