1. HNL mladi: Porazi pionira i kadeta Međimurja u lokalnom derbiju u Varaždinu

U 17. kolu 1.HNL pioniri i kadeti Međimurja gostovali su Varaždinu gdje su na novom terenu s umjetnom travom ubilježili dva poraza.

U prvoj utakmici pionira sve je bilo riješeno već do 24. minute nakon kikseva u obrani, a jedan gol zabili su si igrači Marija Šarića sami. U drugom poluvremenu malo su se trgnuli, međutim teško je bilo stići 3:0 i bodovi ostaju u Varaždinu.

U utakmici kadeta Varaždin je već u 5. minuti došao u vodstvo nakon kornera. Do poluvremena igrači Šenji Krešimira su se posložili, ali u dvije situacije Stojko i Ratajec loše reagiraju. Početak drugog dijela slično kao i prvi, varaždinci postižu gol za 2:0 i susret je tu završen. Do kraja još dva gola u mreži Kodbe za konačnih 4:0.

U slijedećem kolu idući vikend mladi igrači Međimurja domaćini su Lokomotivi.