ZACIJEVLJEN I ZASIPAN KANAL NA ŠUDERKI

Nakon mjesec dana rada djelatnici  HIDROGRADNJA d.o.o. Savska Ves završili su   zacijevljavanje i zasipavanje  kanala iza svlačionica  NK „“Rudar“. Tako je nakon  mnogo godina riješen jedan veliki problem, jer se iz kanala naročito za vrijeme ljetnih mjeseci širio veliki smrad, a ujedno je bio i veliko leglo komaraca.

Kanal je zatrpan poravnan, posijana je trava pa sada preostaje samo da se kozmetički dotjera , a danas sutra na njemu se mogu napraviti razni  dječji sadržaji.

Pošto je tako saniran jedan veći dio kanala, ostaje da se u bližoj budućnosti, nadamo se već iduće godine, sanira i preostali dio kanala od mostića pa do Mure. Sigurno je da  će se sada posjetioci raznih događanja na terenu Šuderke sigurno osjećati puno ugodnije. Zahvat za svaku pohvalu.

(tekst i foto Z. Rihtarec)