Menea raspisala natječaj za radno mjesto Stručni suradnik za pripremu, provedbu i praćenje projekata

Agencija traži ambiciozne i motivirane djelatnike za timski rad u poticajnom okruženju na domaćim i međunarodnim projektima te raspisuje natječaj za radno mjesto:

Stručni suradnik za pripremu, provedbu i praćenje projekata – 1 izvršitelj (m/ž) na određeno vrijeme  s punim radnim vremenom uz probni rok od 3 mjeseca

Opis posla:

  • priprema, provedba i praćenje projekata financiranih iz nacionalnih i EU izvora;
  • definiranje projektnih ideja i izrada projekata financiranih iz nacionalnih i EU izvora;
  • organizacija i održavanje edukacija i savjetovanja, radionica, seminara/webinara, javnih tribina, konferencija u području djelovanja Agencije;
  • informiranje dionika o dostupnim izvorima financiranja, programima, javnim pozivima i natječajima u sektoru energetike te aktivnostima Agencije;
  • prisustvovanje na seminarima i edukacijama vezanim za tematiku nacionalnih i EU programa i fondova;
  • izrada ekonomskih i financijskih studija, strateških i planskih dokumenata, alata i analiza u sektoru energetike;
  • ostali poslovi po nalogu direktora.

Uvjeti:

  • viša ili visoka stručna sprema (VŠS/VSS), ekonomske, tehničke, društvene ili srodne struke;
  • minimalno 2 godine radnog iskustva s time da će prednost pri odabiru imati:
    • kandidati s iskustvom u području energetike;
    • kandidati s iskustvom u provođenju projekata financiranih iz nacionalnih i EU izvora;
  • odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu (prednost dodatni strani jezici);
  • odlično poznavanje rada na računalu (Microsoft Office paket, Internet, društvene mreže, aplikacije za video sastanke i konferencije);
  • visoki stupanj motivacije i ustrajnost u postizanju zadanih ciljeva;
  • organizacijske, komunikacijske i prezentacijske vještine;
  • sklonost timskom radu i savjesno ispunjavanje radnih zadataka;
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije;
  • upućenost u važeće zakonodavstvo iz područja energetike na nacionalnoj i EU razini te osnove nacionalnih i EU programa financiranja;
  • spremnost na putovanja u zemlji i inozemstvu u sklopu provedbe projektnih aktivnosti Agencije.

Uz potpisanu prijavu na natječaj kandidati trebaju priložiti sljedeće dokumente:

  • životopis;
  • dokaz o stručnoj spremi (neovjerena preslika);
  • dokaz o državljanstvu RH (neovjerena preslika);
  • dokaz o radnom stažu (elektronički zapis – potvrda o podacima evidentiranima u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)
  • presliku vozačke dozvole
  • ispunjenu i potpisanu suglasnost za obradu osobnih podataka u sklopu natječaja za zapošljavanje.*

*Suglasnost za obradu osobnih podataka u sklopu natječaja za zapošljavanje je dostupna na službenoj stranici Agencije (O nama – Zaštita osobnih podataka) na adresi www.menea.hr.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Prijave s potrebnom dokumentacijom i dokazima o ispunjavanju propisanih uvjeta podnose se e-mailom na adresu [email protected] (predmet „Natječaj za radno mjesto“) najkasnije do 24. listopada 2021. godine.

Međimurska energetska agencija d.o.o. zadržava pravo ne izvršiti izbor po raspisanom natječaju te isti poništiti.

Benjamin Bauer