Plavi bez bodova u Brezju

Plavi su se iz Brezja vratili bez bodova iako su nakon prvog poluvremena imali rezultatsku prednost od 0:1. Zgoditak za Plave u 45. minuti postigao je Krunoslav Erdelja.

U veoma borbenoj utakmici domaćini bolji u drugom dijelu utakmice što se u konačnici i odrazilo na rezultatu. Nakon dvije loše intervencije obrane Plavih domaćini  prvo u 51. minuti zgoditkom Nenada Gregorinčića poravnavaju rezultat na 1:1,  da bi u 83. minuti postigli pobjedonosni zgoditak preko Vinciusa Moreire, za osvajanje sva tri boda.

Pokušao je trener Pavleković pokrenuti svoje igrače izmjenama, no bez rezultata, tako da domaćini zasluženo osvajaju bodove.

Treba istaknuti vrlo dobro suđenje sudačkog dvojca  Marijana Dumančića i Valentina Bakse.