Druga pobjeda Mure – u Hlapičini za dlaku bolja od Trnovca

I drugu utakmicu na svom terenu u ovom novom natjecateljskom ciklusu Mura je dobila. Ovaj put bili su bolji od ekipe Trnovca sa 1:0. Jedan zgoditak vrijedan tri boda postigao je u 73. minuti Tin Haček. Gosti su imali primjedbe da je zgoditak postignut iz zaleđa, međutim glavni sudac Sukanec Mario i prvi pomoćni Denis Vrbanec suprotnog su mišljenja te im treba vjerovati.

Bilo kako bilo , zasluženi trijumf Mure koja se tom pobjedom bodovno izjednačila sa ekipom Trnovca te dijele osmo, odnosno deveto mjesto na prvenstvenoj ljestvici sa 6 bodova. Gosti mogu žaliti za neiskorištenom prigodom u 47. minuti koja je utakmicu mogla odvesti u sasvim drugom smjeru.

Mura  igra dobro te joj je potreban još poneki bod sa gostujućih utakmica kako bi još više dobila na samopouzdanju te se vinula prema gornjem djelu ljestvice.

MURA-TRNOVEC 1:0 (0:0)