Rudar završio sezonu porazom od Nedelišća

Nakon jučerašnjeg odigranog 30. kola završena je nogometna sezona 2017./2018. u 4. nogometnoj ligi Čakovec –  Varaždin. Svoj posljednji susret u sezoni Rudar je odigrao u Nedelišću protiv tamošnje istoimene ekipe i vratio se s tog susreta poražen s  3:0.

Domaćini bolji, a ono što je još važnije efikasniji, te zasluženo upisuju tri boda, no to im nije bilo dovoljno za naslov prvaka, koji ove sezone opet odlazi u Sveti Martin na Muri kod ekipe Poleta. Sve čestitke ekipi Poleta od strane portala Muralist za ovaj lijepi uspjeh.

Rudar je dosta dobro parirao domaćinu sve do 23. minute kada nakon jedne izgubljene lopte na sredini terena i  bez igre u Rudarovoj obrani sam na drugoj stativi ostaje Luka Brlenić i glavom mirno posprema loptu u mrežu za vodstvo od 1:0. Bio je to rezultat prvog dijela utakmice.

Drugi dio Rudar bolje započinje no Risonjić dva puta, te Varga (stativa) ne koriste prigode što se osvećuje u kasnijoj fazi utakmice.

U 70. minuti još jedna neoprezna igra Rudara u obrani, te sam ostaje Nino Vizinger koji mirno posprema loptu u mrežu vratar Rajfa za 2:0.

Pet minuta kasnije nova neopreznost na relaciji  Rajf- Šardi što koristi Marko Bađari i postavlja konačnih 3:0.

Ovim porazom Rudar prvenstvo završava na osmom mjestu s osvojenim 41 bodom. Sezona je završena, slijedi zasluženi odmor jer  je zaista bila naporna i po nama uspješna, najviše zahvaljujući plasmanu u polufinale Kup-a, gdje se moglo postići uz mali sportske sreće i više.

Četvrta nogometna liga Čakovec Varaždin, Nedelišće, igralište Trate,  09. 06. 2018., 30. kolo

Suci: Bojan Juras, Ivica Horvat, Davor Šupljika

Delegat: Božidar Kolarić

Strijelci: 1:0 23′ Brlenić, 2:0 70′ Vizinger, 3:0 75′ Bađari

Gledatelja: 300

NEDELIŠĆE: Kocijan, Vibovec, Martinović, Pintarić (52′ Levačić), Brlenić, Filipović, Pomper (8o’ Vrček), Šimunić (70′ Bađari), Panić (60′ Vizinger), Slunjski, Mesarić (80′ Marciuš) pričuve: Paman, Levačić, Marciuš, Vizinger, Vrček, Međumurac, Bađari, trener: Zvonimir Panić

RUDAR:  Rajf, Levačić, Šardi, N. Šoltić (55′ D. Novak), Vuri (85′ Tkalec), A. Zadravec (88′ D. Zadravec), Risonjić, M. Zadravec, M. Šoltić (62′ Đuran), Radiković, Varga pričuve: Tkalec, F. Novak, D. Novak, Đuran, D. Zadravec, trener: Damir Vugrinec