RUDAR : R.Rajf, Levačić, Mihalic ( 61. Čalopa) , Šprajc , Vuri ( 90. Šardi) ,  Vurušić , D.Šoltić , Radiković ( 90. Liklin ) , Berdin , M.Šoltić (90. Podgorelec )

pričuve :Pavlović , Šardi , Liklin , Podgorelec , Čalopa  trener ; G.Vincetić

ZELENGAJ : Vitez , Martinez , Šelek , V.Vitez , Ismajlovski   G. , Žitnjak,Kovačević ( Ipša) B.Ismajlovski (  78. Sedlar) , Soldatek, Vrbek , Horvat

pričuve : Vrbanić , Sedlar , Vrbanić H. , Vitez V. Ipša    trener: S.Lacko

SUCI : Ćosić Marinko / Varaždin / , Nikolić Mirko /V.Toplice/ , Blažin Marijan /Čičkovina / delegat Mezga Ivan /Čakovec /

strijelci: 0 : 1 27.Soldatek  ,1 : 1 70.Vurušić , 2 : 1 76.M.Šoltić , 3: 1 89.D.Šoltić

gledatelja : 250

Lijepo i toplo sunčano vrijeme pratilo je danas u derbiju peto i šesto plasirane momčadi u MŽNL ČK-VŽ u M.Središću.  To kao da je utjecalo na igru obiju momčadi u prvom poluvremenu pa smo tako cijelo prvo poluvrijeme gledali pravu uspavanku gdje osim slučajnog zgoditka gostiju iz slobodnog udarca u 27.minuti preko Soldateka  bilo ničeg drugog vrijednog spomena. Publika je također dosta mirno i uspavano pratila ovaj dio  susreta bez većih uzbuđenja. Ni s jedne ni druge strane nije bilo ozbiljnih udaraca prema vratima te su se vratari obiju ekipa uglavnom odmarali.

U drugo poluvrijeme Rudar je ušao nešto žustrije , ali tek ulaskom Čalope u 61.minuti živnula je igra domaćina. Krenulo se puno okomitije prema vratima gostiju , a kada  je Vurušić u 70.minuti postigao lijep zgoditak škaricama i poravnao rezultat na 1 : 1  Rudar je zagospodario igrom . Gostima se osvetio obrambeni način igre od prve minute , a Rudar je strpljivom igrom došao do preokreta u rezultatu u 76.minuti zgoditkom M.Šoltića nakon lijepo izvedene akcije i završnog pasa D.Šoltića.

Rezultat 2 : 1 stajao je tako sve do 89.minute kada Levačić prvo iz blizine pogađa stativu , a D.Šoltić prihvaća loptu  i sa nekih desetak metara smireno ju ljevicom posprema u mrežu.

Rudarovcima je danas za pobjedu trebalo dvadesetak minute prave i  ozbiljne igre za osvajanje tri boda. Na kraju  je ispalo da se do njih došlo dosta lako iako tako nije izgledalo sve do 70. minute.

Ovom pobjedom Rudar je na tablici preskočio današnjeg suparnika te se trenutačno nalazi na petom mjestu sa 19 bodova .

Slijedeće dvanaesto kolo Rudar je gost ekipi Slobode iz Slakovca momentalno drugoplasiranoj ekipi lige , a utakmica se igra 25.10 /subota/ u 15,30 minuta.