JEDINI SUDAC ŽELJKO TURK ODLIČNO VODIO DERBI U SELNICI

Derbi  3.ML  odigran je u nedjelju u Selnici gdje su se sastali domaća ekipa Mladosti momentalno treća na prvenstvenoj ljestvici i gostujuća drugoplasirana ekipa Budućnosti iz Podbresta .  Susret je protekao u živoj i veoma zanimljivoj igri obje ekipe.

img_7304

Gosti su prvi poveli i to 17.minuti  zgoditkom D.Novaka. Domaćin im nije ostao dužan i nakon pola sata igre u 30.minuti poravnava rezultat n 1:1 zgoditkom Živčeca. Domaćin  je i dalje bolji te u 44.minuti Bujan postiže drugi zgoditak i dovodi domaćina u vodstvo od 2:1 što je ujedno bio i konačni rezultat prvog dijela utakmice.

img_7317

Drugi dio donio je izjednačenu borbu u kojoj su gosti ipak bili uspješniji te u u 56.minuti poravnavaju na 2:2 zgoditkom Dodleka. Iako su jedni i drugi još imali prilika za postizanje zgoditka rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao. Utakmicu je inače vodio odlično samo jedan sudac i to Željko Turk.

img_7303

MLADOST /S/ – BUDUĆNOST /P/  2:2

Selnica 11.09.2016 god.      igralište Karača                    4.kolo 3.ML

Sudac : Željko   Turk                                                       delegat : Josip Lesjak

Strijelci: 0:1 17. D.Novak 1:1 30.Živčec 2:1 44.Bujan 2:2 56.Dodlek

img_7321

MLADOST /S/ : Novosel ,Kozar, Perčić , S.Žerjav /77.Horvatić/ , D.Žerjav , Radeljak (46.Vrančić) , Tomašić , Bujan(71.Kočila) , Živčec ,Murković (Rukljač) , Radiković (90.Vurušić) pričuve : Rukljač ,Vrančić ,Horvatić ,Vurušić ,Kočila , Medved,   trener Marijan Moharić Mac

BUDUĆNOST (P/: Pancer ,Klobučarić (88.J.Novak) , Kraljić ,Višnjić ,Gajnik ,