TUŽAN POČETAK – TRNOVEC PETICOM IZNENADIO PLAVE

Loše su u prvenstvo krenuli Plavi iz Peklenice.  U prvom kolu 2.ML Skupine „B“ Plavi su na svom terenu uvjerljivo poraženi od solidne ekipe iz Trnovca sa velikih 2:5. Gosti su bolje  otvorili utakmicu i bili bolja ekipa u  prvih dvadesetak minuta utakmice. To im je i donijelo vodstvo u 18.minuti  utakmice od 0:1 preko Domitera. Poslije tog vodstva domaći su se trgnuli i počeli preuzimati inicijativu te bili bolja ekipa sve do kraja prvog dijela utakmice. U tom periodu u 39.minuti došli su do poravnanja zgoditkom Novaka na 1:1.

01

Imali su  u samom finišu prvog dijela domaći i lijepu priliku preko Šoltića , ali je on zakasnio za dijelić sekunde i tu je propala prilika za potpuni preokret. Vjerujemo da su Plavi u tom trenutku došli do vodstva  dobili bi ovu utakmicu. Ovako se na odmor otišlo neriješenim rezultatom. U drugom dijelu utakmice na terenu je postojala samo jedna ekipa , a to su bili gosti. Ne znamo što se dogodilo sa igračima Plavih , ali više nije bilo trke, borbenosti  kao da ih je  nešto blokiralo.

02

To su vješto iskoristili gosti te sa svoja četiri zgoditka u vremenu od 50.  do 84. minute dolaze do sigurnog vodstva i pobjede. Tek u 90.minuti domaćini preko Antokovića smanjuju rezultat na 5:2 što je bio i konačan rezultat utakmice. Nije danas dobro izgledala ekipa Plavih , ali ovo je tek prvo kolo i ima vremena za ispravak kao i poboljšanje forme.

03

PLAVI – TRNOVEC     2:5 /1:1/

2.ML Skupina „B“                 Peklenica , 21.08.2016.godine        Igralište Pocurke

Suci: Petar Ružić ,Robert Kolarić ,Filip Vabec                        delegat:Marijan Sabol

Strijelci: 0:1 18.min Domiter 1:1 39.min Novak 1:2 50.min Vincek 1:3 62.min Fegeš  1:4 68.min Božić 1:5 84.min.Tkalec 2:5 90.min Antoković