Noćni malonogometni turnir u organizaciji NK Napredak Gornji Kraljevec počinje 11. srpnja

U petak, 11. srpnja 2025. s početkom u 18 sati, igralište Nogometnog kluba Napredak ponovno će postati središte nogometne zabave. Riječ je o tradicionalnom Noćnom malonogometnom turniru, koji već godinama okuplja brojne ljubitelje nogometa i rekreacije.

Zbog iznimno velikog interesa i broja prijavljenih ekipa, naš tradicionalni noćni malonogometni turnir u organizaciji NK Napredak ove godine počinje ranije nego što smo planirali! Kako bismo svima omogućili da zaigraju i uživaju u pravoj sportskoj atmosferi, utakmice će započeti već u petak, 11.07. od 18.00 sati, a nastavljamo u subotu, 12.07. od 17.00 sati.

📅 Prijave ekipa održat će se u četvrtak, 10.07. od 18:00 do 20:00 sati u prostorijama kluba.
🎲 Izvlačenje parova i ždrijeb odmah nakon prijava, u 20:30 sati.

Pozivamo sve ekipe, navijače i prijatelje nogometa da nam se pridruže i budu dio ovog sportskog spektakla! Očekuje vas odličan nogomet, puno zabave i sjajna atmosfera.

Turnir se igra pod reflektorima. Kotizacija iznosi 80 eura po momčadi, a cjelokupni iznos ulazi u nagradni fond.

Organizatori iz NK Napredak najavljuju i bogatu ugostiteljsku ponudu za sve posjetitelje – od roštilja i hladnih pića, do odlične glazbe.

Za sve dodatne informacije i prijave, možete kontaktirati:

  • Rudi Šimunić: 098 553 225
  • Davor Govedić: 098 931 7488

Ne propustite ovaj sportski događaj ljeta – dođite i budite dio malonogometne price u Gornjem Kraljevcu.

 

(GMS)