Uspješan nastup Murakena na prvenstvu Sjeverozapadne Hrvatske

Daruvar je protekle subote bio domaćin prvenstva Sjeverozapadne Hrvatske u katama i borbama za sve uzraste. Na  ovogodišnjem prvenstvu nakon dužeg vremena sudjelovali su 204 karatista  iz 17 klubova.

Karate klub Muraken može biti zadovoljan sa nastupom svojih takmičara  i osvojenih 13 medalja.  Dvostruke medalje su osvojili Natko Balaž i Helena Novak  sa broncom u katama i zlatom u borbama dok je  Kelly Leskovec  osvojila  zlato u katama i srebro u borbama. Dvostruku  brončanu medalju u katama  osvojili su  Filip Golubić u kategoriji kadeta i juniora te Toma Frančić  u kategoriji dječaci   12 i 13 godina. Do srebra u izvođenju kata u jakoj konkurenciji  svaki za svoje godište došli su Ivan i Josipa Katalenić. Brončana medalja  u kategoriji borbe kadetkinje našla se oko vrata i za Niku Maltarić .

U ukupnom poretku klubova sjeverozapadne Hrvatske Muraken  se pozicionirao na 11. mjestu te se zahvaljujemo

Gradu Murskom  Središću i svima koji su nam omogućili nastup na prvenstvu.