Oba međimurska kluba u 1/16 finala, Rudar bolji od Tehnike Koprivnica, a Polet od Mladosti Tribunj

Oba naša predstavnika plasirali su se bez problema u 1/16 finala Hrvatskog nogometnog kupa.

Polet je sa po jednim golom u svakom poluvremenu bio bolji od svog domaćina Mladost Tribunj. Utakmica se igrala u Unešiću jer Mladost nema uvjete, a strijelci za prolaz Poleta bili su Mezga u 28.minuti i Dodlek u 67.minuti.

U Murskom Središću Rudar je slomio žilave goste iz Koprivnice početkom drugog dijela. Patafta na pas Zadravca izbija sam pred golmana gostiju i rutinirano pogađa za 1:0 u 46. minuti.

Za 2:0 na dodavanje Patafte povećava Vinko, a pobjedu zaključuje Vurušić udarcem pod gredu u 86. minuti za konačnih 3:0.

Detaljnije o ovoj utakmici u posebnom članku.

(Miljenko Dovečer, foto s utakmice Rudar – Tehnika Koprivnica)