Nakon dvodnevne pauze, jučer (četvrtak) je uslijedio nastavak odigravanja utakmica. Odigrana je 21 utakmica u kategorijama U11, veterani i seniori. U nastavku donosimo rezultate i satnicu za petak, a na ovom linku možete pratiti live rezultate i trenutni poredak po skupinama
Rezultati 26.prosinca (četvrtak)
NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC A – ŠN SLOGA (Čakovec) pioniri 10:1
ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA (S) plavi – ŠN RUDAR (Mursko Središće) pioniri 0:5
ŠN DINAMO-ZELENKO – OMLADINAC(NSR)/SLOBODA (M) pioniri 5:2
ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC C – NK PUŠĆINE pioniri 0:5
NK TRNAVA (Goričan) – NK OMLADINAC (Novo Selo Rok) veterani 2:5
NK NEDELIŠĆE – NK OMLADINAC (Mačkovec) veterani 6:4
NK SOKOL (Vratišinec) – NK DUBRAVČAN (Gornja Dubrava) veterani 7:3
NK SLOGA (Čakovec) – NK SLOBODA (Slakovec) veterani 8:2
NK NEDELIŠĆE – NK ČSK (Čehovec) seniori 5:3
NK RUDAR (Mursko Središće) – NK VUČETINEC seniori 8:3
NK ČSK (Čehovec) – NK SLOBODA (Slakovec) seniori 5:6
NK JEDINSTVO (Gornji Mihaljevec) – NK HAJDUK (Brezje) seniori 4:3
NK TRNOVEC – NK MURA (Hlapičina) seniori 3:0
NK PODTUREN – NK DRAŠKOVEC-GEOTHERMAE seniori 4:3
NK SLOGA (Štrigova) – NK BRATSTVO (Preseka) seniori 13:3
NK OMLADINAC (Novo Selo Rok) – NK ZASADBREG 77 seniori 2:5
NK BUDUĆNOST (Podbrest) – NK MEĐIMURJE JUNIORI (Čakovec) seniori 3:5
NK NAPRIJED (Cirkovljan) – NK VENERA PMP (Sveti Juraj na Bregu) seniori 6:5
NK SLOGA (Čakovec) – NK RADNIČKI (Gardinovec) seniori 13:4
NK MLADOST (Ivanovec) – NK MEĐIMUREC (Dunjkovec-Pretetinec) seniori 3:14
NK DONJI KONCOVČAK – NK PARAG seniori 18:2
Satnica za 27. prosinca (petak)
16,00 NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC A –ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA (S) plavi pioniri
16,25 ŠN SLOGA (Čakovec) – ŠN RUDAR (Mursko Središće) pioniri
16,50 NK DINAMO (Domašinec) – NK SOKOL (Vratišinec) seniori
17,25 NK MEĐIMUREC (Dunjkovec-Pretetinec) – NK DUBRAVČAN (Donja Dubrava)seniori
18,00 NK DINAMO (Domašinec) – NK TRNOVEC seniori
18,35 NK DUBRAVČAN (Donja Dubrava) – NK VIDOVČAN (Donji Vidovec) seniori
19,10 NK POLET (Pribislavec) – NK SLOBODA (Slakovec) veterani
19,45 NK MLADOST KOMET (Prelog) – NK POLET (Pribislavec) seniori
20,20 NK SLOGA (Čakovec) – NK TRNAVA (Goričan) veterani
20,55 NK RUDAR (Mursko Središće) – NK JEDINSTVO (Gornji Mihaljevec) seniori
(Miljenko Dovečer, priopćenje, Foto: NGC Aton)