Završio je jesenski dio sezone u Prvoj i u dvije skupine Druge međimurske lige. Jesenski prvaci su Centrometal u 1. Međimurskoj ligi, Draškovec u 2. Međimurskoj ligi skupina A i Venera u 2. Međimurskoj ligi skupina B. Čestitamo !
- Međimurska liga 15. kolo
subota: Polet (P) – Bratstvo (J) 2:2, Podturen – Sloga (Š) 2:5
nedjelja: Trnava – BSK 3:0, Spartak – Naprijed 2:4, Graničar (K) – Hodošan 2:0, Galeb – Kraljevčan 38 3:0, Dubravčan – Centrometal 3:0, Trnovec – Jedinstvo (GM) 0:4
1. | Centrometal | 15 10 3 2 | 35:14 | 33 |
2. | Dubravčan | 15 9 3 3 | 31:23 | 30 |
3. | Polet (P) | 15 9 1 5 | 45:32 | 28 |
4. | Graničar (K) | 15 9 1 5 | 32:26 | 28 |
5. | BSK | 15 6 6 3 | 28:25 | 24 |
6. | Hodošan | 15 8 0 7 | 28:27 | 24 |
7. | Bratstvo (J) | 15 6 5 4 | 41:34 | 23 |
8. | Trnava | 15 7 1 7 | 17:20 | 22 |
9. | Jedinstvo (GM) | 15 5 5 5 | 28:26 | 20 |
10. | Sloga (Š) | 15 6 1 8 | 35:37 | 19 |
11. | Podturen | 15 6 1 8 | 23:32 | 19 |
12. | Trnovec | 15 5 3 7 | 19:21 | 18 |
13. | Naprijed | 15 5 2 8 | 32:37 | 17 |
14. | Galeb | 15 4 3 8 | 26:27 | 15 |
15. | Spartak | 15 4 1 10 | 23:40 | 13 |
16. | Kraljevčan 38 | 15 2 2 11 | 15:37 | 8 |
- Međimurska liga – Skupina A 15. kolo
subota: Bratstvo (P) – Borac PMP 4:3
nedjelja: Mladost (I) – Jadran 1:2, Croatia – Radnički 0:0, Vidovčan – Omladinac (DS) 5:0, Drava (DM) – Draškovec 0:4, Borac (DH) – Budućnost (P) 1:0, Mladost (D) – NŠ Međimurje-Čakovec 3:0
1. | Draškovec | 14 11 2 1 | 48:9 | 35 |
2. | Jadran | 14 11 0 3 | 29:13 | 33 |
3. | Vidovčan | 14 10 1 3 | 45:20 | 31 |
4. | Omladinac (DS) | 14 9 1 4 | 27:25 | 28 |
5. | Croatia | 14 8 3 3 | 31:12 | 27 |
6. | ČSK | 14 7 4 3 | 38:21 | 25 |
7. | Budućnost (P) | 14 8 0 6 | 28:23 | 24 |
8. | Drava (DM) | 14 7 1 6 | 31:24 | 22 |
9. | Mladost (D) | 14 6 3 5 | 22:20 | 21 |
10. | Radnički | 14 3 4 7 | 20:24 | 13 |
11. | Borac PMP | 14 3 3 8 | 26:33 | 12 |
12. | Mladost (I) | 14 3 2 9 | 13:30 | 11 |
13. | Borac (DH) | 14 2 4 8 | 17:34 | 10 |
14. | Bratstvo (P) | 14 2 0 12 | 20:57 | 6 |
15. | NŠ Međimurje-Čakovec | 14 0 2 12 | 10:60 | 2 |
- Međimurska liga – Skupina B 17. kolo 13.30
subota: Hajduk (Š) – Mali Mihaljevec 1:2, Sloboda (S) – Sloboda (M) 5:1, Plavi – Strahoninec 4:3, Donji Koncovčak – Venera PMP 1:3
nedjelja: Mura – Sokol 1:4, Pobjeda – Vučetinec 1:0, Omladinac (M) – Bratstvo (SV) 1:3, Zasadbreg 77 – Hajduk (B) 3:1
1. | Venera PMP | 16 12 2 2 | 41:20 | 38 |
2. | Strahoninec | 16 10 2 4 | 34:17 | 32 |
3. | Sokol | 16 10 2 4 | 45:30 | 32 |
4. | Bratstvo (SV) | 16 9 3 4 | 38:21 | 30 |
5. | Hajduk (Š) | 16 9 3 4 | 26:17 | 30 |
6. | Budućnost (M) | 16 7 4 5 | 38:33 | 25 |
7. | Vučetinec | 16 8 1 7 | 34:35 | 25 |
8. | Plavi | 16 6 5 5 | 33:30 | 23 |
9. | Pobjeda | 16 7 2 7 | 28:30 | 23 |
10. | Mali Mihaljevec | 16 6 4 6 | 40:37 | 22 |
11. | Sloboda (S) | 16 6 3 7 | 34:31 | 21 |
12. | Hajduk (B) | 16 7 0 9 | 29:35 | 21 |
13. | Zasadbreg 77 | 16 3 7 6 | 24:28 | 16 |
14. | Sloboda (M) | 16 5 1 10 | 29:42 | 16 |
15. | Donji Koncovčak | 16 3 3 10 | 23:47 | 12 |
16. | Omladinac (M) | 16 3 2 11 | 27:51 | 11 |
17. | Mura | 16 2 2 12 | 18:37 | 8 |
(Miljenko Dovečer, Foto: fb Graničar Kotoriba)