Poznati svi sudionici osmine finala u konkurenciji seniora ,od srijede 2. siječnja knock-out faza!
S nedjeljom, 30. prosinca, završila je grupna faza natjecanja na 4. klupskom prvenstvu Međimurja na mantinele za seniore i U14. Veterani posljednje kolo igraju u četvrtak, 3. siječnja, kada ćemo znati preostale dvije ekipe koje su izborile polufinale u veteranskoj kategoriji.
Od srijede, 2. siječnja, počinje knock-out faza gdje ekipe više nemaju pravo na pogreške i kalkuliranja, jer se igra na ispadanje, što će zasigurno podići kvalitetu i zanimljivost samih utakmica.
Prvi na scenu stupaju seniori koji igraju utakmice osmine finala u srijedu od 16:00h.
U nastavku donosimo rezultate i parove knock-out faze.
Rezultati 30.12.2018. (nedjelja)
ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC III – ŠN RUDAR (Mursko Središće) pioniri 1:2
ŠN SVETI JURAJ NA BREGU – ŠN SVETI MARTIN pioniri 0:11
NK PODTUREN – NK BRATSTVO (Preseka) seniori 10:1
NK POBJEDA (Gornji Hrašćan) – NK HAJDUK (Brezje) seniori 1:4
NK ČSK (Čehovec) – NK MEĐIMUREC (Dunjkovec-Pretinec) seniori 2:8
NK OMLADINAC (Novo Selo Rok) – NK OMLADINAC (Mačkovec) veteran 7:1
NK DUBRAVČAN (Gornja Dubrava) – NK SOKOL (Vratišinec) veteran 1:3
NK MLADOST (Dekanovec) – NK SOKOL (Vratišinec) seniori 2:8
NK PLAVI (Peklenica) – NK RUDAR (Mursko Središće) seniori 2:4
NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – NK MURA (Hlapičina) seniori 5:4
NK VIDOVČAN (Donji Vidovec) – NK NEDELIŠĆE veteran 4:6
NK BORAC PMP (Turčišće) – NK SLOGA (Čakovec) veteran 1:9
NK SPARTAK (Mala Subotica) – NK DINAMO (Domašinec) seniori 4:6
NK OMLADINAC (Držimurec-Strelec) – NK RADNIČKI (Gardinovec) seniori 5:1
Satnica i parovi osmine finala seniora 2.siječnja (srijeda)
16:00 A1 NK RUDAR M. Središće– H2 NK MLADOST Ivanovec
16:35 B1 NK Polet SMNM – G2 NK DINAMO Palovec
17:10 C1 NK HAJDUK Brezje – F2 NK DUBRAVČAN Donja Dubrava
17:45 D1 NK PUŠĆINE – E2 NK Spartak Mala Subotica
18:20 H1 NK MLADOST KOMET Prelog – A2 NK SOKOL Vratišinec
18:55 G1 NK POLET Pribislavec – B2 NK PODTUREN
19:30 F1 NK NEDELIŠĆE – C2 NK MEĐIMUREC
20:05 E1 NK DINAMO Domašinec – D2 NK OMLADINAC Držimure-Strelec
Raspored odigravanja utakmica – 03.01.2019.(četvrtak)
16,00 TRNAVA – BORAC PMP – veterani – skupina
16,35 – F1-C2/E1-D2 – seniori – četvrtfinale
17,10 OMLADINAC (M) – DUBRAVČAN (GD) – veterani – skupina
17,45 – G1-B2/H1-A2 – seniori – četvrtfinale
18,20 BUDUĆNOST (P) – OMLADINAC (NSR) – veterani – skupina
18,55 – D1-E2/C1-F2 – seniori – četvrtfinale
19,30 – B1-G2/A1-H2 – seniori – četvrtfinale
Raspored utakmica polufinala – 04.01.2019. (petak)
16,30 – ŠN MEĐIMURJE Čakovec II – ŠN MEĐIMURJE Čakovec U-14
16,55 – A1 /B2 NK Nedelišće – veterani
17,30 – ŠN Sveti Martin – ŠN DINAMO-ZELENKO U-14
18,00 – revijalna utakmica djevojčice
18,25 – prva utakmica – seniori
19,00 – nastup plesne skupine
19,10 – B1 NK SLOGA Čakovec / A2 – veterani
19,45 – nastup plesne skupine
19,55 – druga utakmica – seniori
(Miljenko Dovečer, foto NGC Aton)